reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Pranie ciuszków

reklama
No to sama odpowiedziałaś sobie na pytanie 🙃
Ja prałam wszystko razem w 40 I prasowałam i nie było nic małemu.

Ale na dziecięcym czy zwykłym programie? Wszystkie ciuchy - małe i dorosłe ;)

Prałaś w proszku dziecięcym czy zwykłym tylko płynie do płukania sensitive?
 
Na zwykłym. Proszek był dziecięcy przez 2 miesiące. Póżniej tylko w płynie Lenor hipoalergicznym i to tyle. Nie miał syn reakcji więc tak zostałam.
 
Przy starszym musiałam prać w proszku i płynie dziecięcym w 60 i prasować bo AZS się wkradło.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry