reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny...?

Kinia2006

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Styczeń 2022
Postów
239
Hej dziewczyny pisze tu ponieważ pierwszy raz mam taka sytuacje. Dzisiaj powinnam dostać okres, a poza strasznym bólem brzucha, nic się nie dzieje...Jeszcze nigdy nie widziałam nawet cienia kreski na teście...Do dzisiaj... (test na dole). Od razu posłałam męża po kolejne, ale ten drugi (u góry) jest już dużo jaśniejszy. Co myślicie czy jest on pozytywny, czy po prostu ten pierwszy był jakiś felerny...?Robiłam testy parę dni temu i wszystkie były negatywne .. Co myślicie?? Jest szansa na ciążę?
 

Załączniki

  • IMG_20220717_121923.jpg
    IMG_20220717_121923.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 458
reklama
Hej dziewczyny pisze tu ponieważ pierwszy raz mam taka sytuacje. Dzisiaj powinnam dostać okres, a poza strasznym bólem brzucha, nic się nie dzieje...Jeszcze nigdy nie widziałam nawet cienia kreski na teście...Do dzisiaj... (test na dole). Od razu posłałam męża po kolejne, ale ten drugi (u góry) jest już dużo jaśniejszy. Co myślicie czy jest on pozytywny, czy po prostu ten pierwszy był jakiś felerny...?Robiłam testy parę dni temu i wszystkie były negatywne .. Co myślicie?? Jest szansa na ciążę?
Myślę, że to prawilne pozytywne testy :)
Drugi z rozcieńczonego moczu, więc jaśniejszy
 
reklama
Do góry