reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pozytywny czy negatywny?

reklama
Witam,
Spóźniał mi się okres 4 dni, zrobiłam test(04.06) kreska jest bardzo blada, myślałam że mam zwidy ale oboje z partnerem ją widzimy.
A dziś rano (06.06) miałam lekkie plamienia a teraz krwawienie. Czy test mógł pokazać błędny wynik i po prostu dostałam miesiaczke?


Zobacz załącznik 1638480
W moim przypadku jak była kreska a później krwawienie to była ciaza biochemiczna, równie dobrze Twój test może się mylić a może być podobny przypadek do mojego, w każdym razie jak już jest krwawienie to ciazy nie ma
 
Witam,
Spóźniał mi się okres 4 dni, zrobiłam test(04.06) kreska jest bardzo blada, myślałam że mam zwidy ale oboje z partnerem ją widzimy.
A dziś rano (06.06) miałam lekkie plamienia a teraz krwawienie. Czy test mógł pokazać błędny wynik i po prostu dostałam miesiaczke?


Zobacz załącznik 1638480
Obstawiam niestety ciążę biochemiczną. Bardzo mi przykro. A dziś robiłaś jeszcze test?
 
Witam,
Spóźniał mi się okres 4 dni, zrobiłam test(04.06) kreska jest bardzo blada, myślałam że mam zwidy ale oboje z partnerem ją widzimy.
A dziś rano (06.06) miałam lekkie plamienia a teraz krwawienie. Czy test mógł pokazać błędny wynik i po prostu dostałam miesiaczke?


Zobacz załącznik 1638480
Mogła to być również ciąża biochemiczna skoro test jednak wyszedł pozytywny
 
Ja tak miałam w maju, test ledwo pozytywny zrobiłam betę a tam ledwo 10 i progesteron okresowy i za 2 dni dostałam okres :( gdybym nie zrobiła testu czy bety pomyślałabym że okres 3 dni się spóźnił po prostu 🤷‍♀️.
 
To i ja się podłączę. Spóźnia mi się okres tydzień. Pozytyw czy wadliwy 🥹
IMG_6473.jpeg
 
reklama
Do góry