reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się

Witam się z wami, mam na imię Wiola, mieszkam w pomorskim. Jestem w ciąży z 4 dzieckiem, om 06-09,i jest to dla mnie ogromne zaskoczenie i jestem pełna obaw.
 
reklama
Dobry wieczór!
Mam na imię Daria, 32 lata.
Mieszkam w Toruniu.

Termin to 19.06., choć data z om powinna być 6.06.

Po pierwszym usg przez dwa tygodnie żyłam w stresie, bo gin zasugerował puste jajo płodowe, ale na szczęście po prostu było za wcześnie.

Nie staraliśmy się, ale mega radość
 
To I ja sie przywitam :) dopiero odnalazłam to forum. Mam na imię Ola mam 28 lat jestem z Gdyni. To.moja pierwsza ciąża-zaplanowana. Udało się za drugim razem I mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :) TP wskazuje 14.06 A aplikacja 16.06. :) jutro mam wizytę kolej A wizyte u gin. Trzymajcie kciuki :)
 
Cześć dziewczyny mam na imię Paulina :)jestem z Gdańska, mam 29 lat. Jestem w pierwszej ciąży, termin porodu wyliczony przez gina to 8.06. Jestem przerażona i szczęśliwa zarazem ;) jak na razie wszystko w normie, badania ok, ale gdzieś z tyłu głowy się martwię chyba za dużo sie naczytałam w internecie

No i ktoś z Trójmiasta:) !
 
reklama
Dopiero odnalazłam ten wątek, heheh udana jestem, siedzę na głównym tylko i nigdzie nie zaglądam ;-)
Paulina, 36 lat z Krakowa
Mam trójkę dzieci 7, 6 i 3 lata i teraz czekamy na czwarte, zawsze marzyła nam się czworeczka i po staraniach udało się zafasolkowac :-)
 
Do góry