reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

Justys dziękuje Ci bardzo :-) :) jeśli chodzi o moje poronienia to Kariotypy ok, wszystkie przeciw ciała ok, trombofila ok , autoinmunologia ok, toczeń ok, koaguologia ok, jedyne co mi tam wyszło to Mutacja Genu MTHFR C677T heterozygota moja nie dawna homocysteina to 14.50 nic innego jak na razie nie znaleziono ....
Mam zdiagnozowane Poronienia Nawykowe
Teraz musi byc dobrze a jaka masz bete ?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Justys dziękuje Ci bardzo :-) :) jeśli chodzi o moje poronienia to Kariotypy ok, wszystkie przeciw ciała ok, trombofila ok , autoinmunologia ok, toczeń ok, koaguologia ok, jedyne co mi tam wyszło to Mutacja Genu MTHFR C677T heterozygota moja nie dawna homocysteina to 14.50 nic innego jak na razie nie znaleziono ....
Mam zdiagnozowane Poronienia Nawykowe
Teraz napewno sie uda. Nie ma innego wyjscia. Bedzie dobrze[emoji4] [emoji4] [emoji4]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Cześć dziewczyny! Mam na imię Kamila, mam 29 lat i to mój pierwszy post na forum :)
Jesteśmy z Mężem 4 miesiące po ślubie i Nasza Fasolka była bardzo planowana :)
Aktualnie jestem w 6 tygodniu ciąży, po 1 wizycie u ginekologa na której z USG Pani doktor nie chciała potwierdzić ciąży ale beta HCG potwierdziła to bez żadnych wątpliwości - nieco ponad 600 w ubiegły piątek. Ale ja już po 3 dniach od spóźnienia okresu doskonale wiedziałam że to jest TO! :)
2 lutego kolejna wizyta, to będzie już 8 tydzień zatem sądzę, że wszystko będzie już pewne i założą książeczkę ciąży.
 
Leeleeth dziękuje :biggrin2: mam taka nadzieje ❤❤

Kamila gratulacje kochana życzę mnustwo zdrowia ❤
Agunia jak będę miała wynik to dam znać mam. Nadzieję ze będę się z radością nim chwaliła ☺ trzymajcie kciuki
 
Cześć dziewczyny! Mam na imię Kamila, mam 29 lat i to mój pierwszy post na forum :)
Jesteśmy z Mężem 4 miesiące po ślubie i Nasza Fasolka była bardzo planowana :)
Aktualnie jestem w 6 tygodniu ciąży, po 1 wizycie u ginekologa na której z USG Pani doktor nie chciała potwierdzić ciąży ale beta HCG potwierdziła to bez żadnych wątpliwości - nieco ponad 600 w ubiegły piątek. Ale ja już po 3 dniach od spóźnienia okresu doskonale wiedziałam że to jest TO! :)
2 lutego kolejna wizyta, to będzie już 8 tydzień zatem sądzę, że wszystko będzie już pewne i założą książeczkę ciąży.
Witaj :)milo ze do nas dolaczylas ja tez jestem w 6 tyg a jak sie czujesz?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Dzięki dziewczyny :)
Czuję się nega dobrze, żadnych mdłosci tylko dużo śpie :) aź mnie martwi ten brak mdlośći na co mój Mąż powiedział ze mam przestać marudzic i sie tym cieszyć :)

Byłam dziś sprawdzić beta HCG. O 20 wyniki - czekam z niecierpliwoscią :)
 
reklama
Ja też się tu nie przedstawiłam :D

Zośka, 31-32 lata zalezy jak liczyc [emoji14] dwójka dzieci, corka starsza i syn mlodszy, oboje niepełnosprawni, ale nie jest najgorzej, moja praca jest opieka nad nimi, od 11 lat mężatka, na codzień jednak sama,

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry