reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;)

To teraz ja sie przedstawie[emoji5]
Jestem Justyna, mam prawie 27 lat. To moja druga ciaza, pierwsza niestety poroniona w 11tc. 4,5 roku po slubie. Mieszkam w malopolsce[emoji5]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
reklama
To kolej I na mnie. Iza mam 34 lata. Pochodze ze slaska ale od 13 lat mieszkam w Londynie. To moja druga cisza bardzo chciana I planowan. Mam syna 4o letniego. Jestem pelnoetatowa mama I dobrze mi z tym.
 
Witajcie kochane mam powtórne wyniki w poniedziałek było 242,53 a dziś (po 48 godzinach ) mamy 887,78 [emoji175][emoji175][emoji175][emoji175][emoji175][emoji175]

Napisane na MediaPad T1 8.0 Pro w aplikacji Forum BabyBoom
Oliwcia pisz na watku glownym wtedy wiecej z nas bedzie moglo zobaczyc twoj post and by the way gratuluje wyniku bety
 
No to ja się w końcu przedstawię, Irena, mam 30 lat, mieszkam w dolnośląskim, wcześniej w opolskim, 5 lat po ślubie, mam 4-letnią córeczkę Lenę
 
Pisze tam a tu sie nie przedstawiłam.
Mam na imię Ania i mam 32 lata. To moja druga ciaza. Mam syna Oliwiera ktory w kwietniu konczy 8 lat. Mieszkam pod Olsztynem. Na forum od 2008 roku


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry