reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poznajmy się

reklama
Laydeek a co tak staro wygladam?:p

Jezyk co Ty tam gadasz :p przeciez ja zaraz mamusia zostane ;-)

Megami haha mi tez :p ja sie zatrzymalam co prawda w wieku 21 lat ;-)

Ja tam sie ciesze ze 91 ;-) moja sis 89 i to chyba felerny rocznik ;-)
 
Ej ej wypraszam sobie ja jestem 89 i to zajebisty rocznik :-D :p


Laydeek ooo nie powiedziałabym ze ty taka "stara" :-D wyglądasz dużo młodziej ;-)
 
Ja, jak jezyk i Aza, '82, staro się nie czuję... kryzys był, jak 30 kończyłam, a teraz to już z górki :sorry2:
Uuuu... powiało optymizmem :-D Czas leci, jak szalony, ale super Wam, prawie wszystkie młodsze jesteście. Pamiętam, jak dziś, jak moja mama kończyła 30 lat i pomyślałam sobie wtedy "ale mam starą mamę" :-p a dziś... nie czuję się na swoje lata, nikt mi nigdy nie dał tyle, co mam, to też podnosi na duchu, no i w dodatku męża mam rok młodszego, to i sama przy nim młodziej się czuję :cool2:
 
ja nie pamiętam ile mam lat. ale mam tak juz od dawna. jak się przy porodzie młodego pytali o mój wiek, to też podałam zły. dopiero później na wypisie ze szpitala patrzę, a tam 26 (a miałam jeszcze 25 i sobie zawyżyłam nieświadomie) :rofl2::rofl2::rofl2:. teraz mam 28 - muszę zapamiętać na porodówkę :cool2::cool2:
 
No to mnie dziś gin na wizycie pytał ile mam lat yo mówię że 23 a on "to młodziutka mama o to już druga dzidzia" a ja whaaaaaaat i potem mnie olsnilo co ja walnelam :p bo 23 to ja miałam 4 lata temu :p się gin śmiał tylko z mojego zakręcenia z pokręceniem :p
 
reklama
Do góry