reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

to i ja się przywitam ;)
jestem z Warszawy i po 2 latach starań udało mi się zajść w wymarzoną trzecią ciążę ;)
chociaż trzęsę się bardziej niż przy poprzednich - ze względu na wiek - 2 kreseczki dostałam jako prezent na 37 urodziny ;)

pozdrawiam wszystkie cieżarówki :-)
 
reklama
Witajcie!!!
ja tu nowiutka jestem.
ale się przywitam :-)
jestem pierwotnie z Wawy, mieszkam obecnie w UK.
ciążę zimno planowaliśmy... ale do momentu aż się udało... :-D
nie wierzyliśmy, że uda się nam w pierwszym miesiącu starań
oby wszystko było dobrze.... tego oczywiście WSZYSTKIM NAM ŻYCZĘ :happy:
 
Witam ciepło wszystkie marcówki
Mam na imię Anka. Mieszkam w Dąbrowie Górniczej. Mam 29 lat.
Mam już synka - Wojtusia - ma ponad 2 lata. A ta ciąża to ogromna niespodzianka ponieważ według lekarzy nie miałam szans na zajście w ciążę.
Pozdrawiam
 
Witam :)
Mam na imię Justyna . Razem z mężem mieszkamy w okolicach Bielska - Białej. Mam 24 lat i to moja pierwsza ciążą termin mam na 22 marca :)
 
ankna - u mnie pod sercem rośnie już drugi maluch którego wg lekarzy nie powinno być ;) tylko chyba on o tym nie wiedział ;)
spokojnej ciąży i witaj :-)

justysia - młodziutka mama - super ;) witaj wśród marcówek :-)
 
reklama
witam wszystkie przyszłe mamy:) mam na imię Natalia i mam 25 lat, pochodzę z poznania, od 5 lat jestem szczęśliwą żoną, a od 4lat mamą najwspanialszego małego mężczyzny na świecie. obecnie jestem w 2 ciąży, która tym razem była kompletnym zaskoczeniem:) termin mam na 17 marca 2013
 
Do góry