reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :)

reklama
Cześć Dziewczyny :)
Mam na imię Kasia, mam 24 lata. To moja pierwsza ciąża. Termin mam na dzień kobiet :) Jak na razie wszystko przebiega wzorcowo, mimo że ciąża troszkę nieplanowana ;)
 
Hej dziewczyny^^
Mam na imię Magdalena mam 23 lata i termin porodu mam na 28 marca^^
Z moim misiem bardzo się cieszymy jesteśmy już po ślubie.
Jest to już moja druga ciąża mam wielką nadzieję, że tą utrzymam.
 
to i ja się przywitam ;)
mam 22lata, mieszkam w Małopolsce, ale bardzo blisko śląska.
jestem młodą żoną i kura domową :rofl2:

będę Was tu zawalać pytaniami, mam nadzieję, że wybaczycie, ale w temacie jestem zielona ;P


założe sie Kochana że jesteś z Oswięcimia lub okolic ja mieszkam w Bieruniu pochodze z Tychów.

lat 30
mama Jagódki 5 latek i Aniołka ciaża wyczekana wyproszona i skomplikowana.
pozdrawiam ziomalki ze Śląska
 
Witajcie :)
Jestem Sylwia
Mam 33 lata :)
Mieszkam w UK - West Bromwich
Mam już 4 dzieci - są w sygnaturce :)
2 miesiące starań i się udało :)
termin mi skacze
w/g OM 24.03
w/g USG 17.03
Na tą porę wszystko jest super :)
pozdrawiam wszystkie mamuśki :)
 
Witam dziewczynki :-)

mam 30 lat i jest to moja druga wyczekana ciąża, pierwsza nie miała szczęśliwego zakończenia.

w mojej rodzinie od ponad dwudziestu lat nie było dzieci, więc potrzebuję wszelkich możliwych porad :-)
 
reklama
Do góry