reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :-)

reklama
Cześć.
Generalnie to będzie krótki wstęp:
Chodźmy do porodu "razem" :happy:

Pogadajmy, wesprzyjmy się i cieszmy oczekiwaniem.
Zacznę o sobie nawijać gdy temat ruszy z kopyta ;-) ajpromis.

Wspomnę jednakże, że mam 36 lat, mój M 59... oczekujemy naszego wspólnego dziecka (moje pierwsze) po 15 latach małżeństwa a jego poczęcie to....najprawdziwszy w świecie cud. I nie gloryfikuję tutaj... z czasem opiszę jak mało rzeczywiste jest dla mnie to rosnące w moim brzuszku Szczęście. :rofl:

A jednak rośnie i ma się wspaniale!


LISTA CIĘŻARÓWEK:

Czerwcóweczki

-wniebowzieta 29.06.2011 - chłopaczek
-mamusia czerwcowa - 29.06.2011 - chłopaczek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć Dziewczyny,
jestem tzw. "zakamuflowaną czerwcówką" :) która dopiero dziś odważyła się uaktywnić na tym forum... i od razu pożałowała, że nie uczyniła tego duuużo, duużo wcześniej.. :crazy:
A tak na poważnie mam 27lat, Antek to mój pierworodny urodzony 15.06.2011. Poniżej fotka naszego bohatera sprzed kilku dni :)
PozdrawiamZobacz załącznik 394866
 
reklama
Do góry