reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :-)

reklama
witaj Olga w naszym czerwcowym gronie i coś wiem o kamufalrzu :-D bo ja tez zarejestrowałam się w październiku zaraz po ciążowym newsie, a ujawniłam w marcu już na spokojniu będąc na L4, a czytałam co dziewczyny piszą od początku, więc czułam sie tu jak w domu :tak: czego życzę i Tobie
 
To też: na imię mam Dorota mam 21 lat i jestem z okolic Raciborza.
jestem szczesliwą mamusią Malwinki która urodziła się 30.05.2011
Jeszcze nie żona ale w szczęśliwym związku. (aczkolwiek juz nie długo)
wykształcenie średnie, ale edukacja trwa... hehe ale brzmi :-D wieczny student :-D
To chyba na tyle... możecie mnie zlinczowac za bezczelne wtargniecie tu ale mam nadzieje że przeżyję :-) i mnie przyarniecie.
 
reklama
Do góry