reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się :-)

reklama
Witam wszystkie czerwcowe Mamusie!!!!!!
Na wstępie musze Was przeprosić bo chyba nie w takiej kolejności zaczęłam - napisałam już kilka postów a dopiero teraz się przedstawiam - jednak postaram się to nadrobić :tak:
Mam na imię Kasia jestem z Malborka i mam 26 lat. Z wykształcenia jestem mgr administracji publicznej jednak w tym momencie nie pracuje w zawodzie - manager ds. reklamy. To moja pierwsza ciąża - i powiem szczerze że nie spodziewałam bym się że w ogóle że mi się uda zajść w ciążę, długo leczyłam się na te sprawy i miałam bardzo małe szanse a tu proszę małe cudeńko jupiii ;-):happy2::tak: Razem z moim Marcinem jesteśmy w niebo wzięci!!! :-) Mężatką zostanę 22 stycznia (cywilny) kościelny będzie razem z chrzcinami myślimy o wrześniu.
Termin wg kalendarza mam na 29 czerwca a wg usg na 24 czerwca.
Pozdrawiam wszystkie mamusie ;-)
 
reklama
Do góry