reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy się

Joan śliczne zdjęcia - to ślubne szczęście :)

Emy a ja jakoś wyobrażałam sobie Ciebie jako blondynkę nie wiem czemu :) Bardzo ładnie wyglądacie i też masz bardzo dziewczęcą urodę
 
reklama
też jak deli mam z tym czasem trochę przygód
często ludzie biorą mnie za nastolatkę
tracę wiarygodność wśród niektórych, ale dzięki Bogu, że to tylko pierwsze wrażenie,
jak już zacznie się rozmowa to nabierają szacunku
ale nie ukrywam że wiele kontraktów zagranicznych mnie ominęło, bo przecież firmy potrzebują wielkiego faceta, żeby bronił ich interesów w tym dzikim świecie arabskim a nie takiego podlotka, i to jeszcze kobiety

ale i tak wolę być postrzegana za młodszą niż jestem, mam nadzieję, że tak zostanie przez całe życie
 
Jakimś cudem nie zauważyłam tej strony, więc pędzę nadrobić zaległości.

Hmmm...Od czego by tu zacząć?

No tak nazywam się Ewelina. Mam 28 lat. Według moich wyliczeń jestem w 13 tyg. ciąży i termin porodu przypada na 25 sierpnia :) Sierpień to w ogóle mój ulubiony miesiąc, bo przytrafiają mi się w nim najprzyjemniejsze rzeczy w życiu. 11 sierpnia się urodziłam. No i w sierpniu się zakochałam! Dokładnie 10 lat temu :) Ślub też chciałbym wziąść w tym miesiącu. No ale w tym roku raczej odpada. W suknie się nie wbiję hihi:-D
 
Efe ale suwaczek masz chyba zle ustawiony bo ja mam termin na 18 i mam 13tydz1dzien
 
Patrząc na mamusie i tatusiów to te sierpniowe Dzieciaczki to same piękności będa :-):tak::-)
A to my: Ja, Mateo i nasza Anielka
 
reklama
Do góry