reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy się

kogo my tu mamy nowego?hm.....nadchodzi era sierpniowych dzieci,tyle mamusiek ma termin na sierpien ze szok!

pozdrawiam nowe kobietki i witamy na naszym forum:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No to dziewczyny przedstawiamy się - mój mąż Maciek i ja :tak:
Zdjęcia ślubne z 23.08.08 potem wrześniowa podróż poślubna :blink:



 
Deli ale młodziutko wyglądasz!!!
To po mamusi.
Najbardziej lubię gdy panie w sklepie pytała o dowód, a później wielkie oczy robią.

Chociaż w wakacje nie miałam do śmiechu. Poszłam z kuzynkami do baru w Sanoku, a kelner (młody mężczyzna) poproszę dowód. No to ja na pewniaka do torebki, a tu nie ma. No i piwka nie sprzedał. Łobuz.

Majaam ja też miałam kolegę niby bezpłodny, a ma córeczkę. Na początku szok, a później jakoś poszło. Mam nadzieję, że u ciebie też będzie dobrze.
 
a to my, narazie we dwoje
trzeba kliknąć, żeby było większe
 

Załączniki

  • collage1.jpg
    collage1.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 52
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry