reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie....

reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy, ja też mam termin na marzec, 23, Ja się urodziłam 21. marca, ale nie mam obsesji, żeby córeczka była też z tego dnia, jest to zresztą nieprzewidywalne.
Jestem mężatką już prawie trzy lata i mam dwuletnią Alicję, której jeszcze do tej pory nie udało mi się ujarzmić :-)
 
AsiaM witaj wśród marcówek:-) szybciutko dopisuję cię do listy marcowych mam...napisz tylko jeszcze skąd jesteś... no i liczymy na twoją aktywność na wątku głównym:-):-)
 
No to jestem troche glupio tak jako jedyny facet. Spoko nie rodze :-p podro dla mojej Żonki Sabinci

Imie:Michał
Wiek:20
Stan cywilny:wolny ( mam nadzieje szybko sie to zmieni :) )
Ilosc posiadanych dzieciow: jedno w drodze xD
Data porodu: 28 marzec (Narzeczonej oczywiscie)
Zawod: Student
Gdzie mieszkamy: Kraków
 
Miqel, witam serdecznie. Mam nadzieję, że czasem zajrzysz na to babskie forum. I podzielisz się z nami swoimi uwagami na różne tematy :tak:
 
reklama
Do góry