reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy sie....

reklama
Witam wszystkie,przyszle Mamy i nie tylko!;-)

Imie:Angelika
Wiek:23
Dzieci:Za niedlugo hihi
Termin porodu:15.03.08:-)
Pochodze z:Gliwic
Obecnie:London UK (3lata)
 
witajcie witajcie!! oj miquel spoczywa na tobie odpowiedzialność reprezentowania męskiego rodu:-):-):-):-):-) gratuluję odwagi:-):-):-):-)

lalagala witamy i zapraszamy na wątek główny!! dodałam cię do listy mam marcowych na odpowiednim miejscu (pod data 15.03) :-):-):-):-)
 
Chociaz ciagle tu zagladam to nawet nie wiem czy sie przedstawilam (uups), wiec dodaje sie 'oficjalnie' :-), mam nadzieje ze nie za pozno zeby sie 'zadomowic'.

Imie: Dominika
Wiek: 28
Zawod: adwokat
Stan cywilny: mezatka
Dziecko: pierwsze w brzuchu
Termin porodu: 30/03/08
Mieszkam: Londyn, juz prawie od dekady
Pochodze z Warszawy
Czekamy na: Urszulke (po Polskiej Babci) albo Williama (po Angielskim dziadku)
 
MrsF witaj (zaraz wpiszę cię na listę mam) i na pewno nie jest za późno (ja do sierpniówek 2005 dołączyłam w maju tego roku i czuje sie tam naprawdę dobrze):-):-):-)
 
No dobrze, to ja też przestanę być gapiem i stanę się aktywnym użytkownikiem (nie wiem co ja tak po męsku o sobie, czyżby mi się testosteron włączył????)
Imie: Ewa
Wiek: 29
Zawod: tłumacz
Stan cywilny: mezatka
Dziecko: pierwsze w drodze:)
Termin porodu: 28/03/08
Mieszkam: Dąbrowa Górnicza
Czekamy na: Zuzannę:)
 
reklama
Do góry