reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pożegnanie z pampersem i smoczkiem

Roxannka właśnie dopiero co był po kąpieli, jeszcze pampersa nie zdążyliśmy mu założyć na noc, bo ostatnio on woli chodzić bez niego. Tak więc zaliczył dziś dwie kąpiele;-)
 
reklama
mała mi, hehe może ta pierwsza kąpiel była za krótka i chciał powtórke ;-) żartuje oczywiście i nie zazdroszcze takiej przygody :sorry2:
 
Alicja- dobrze, że się potrafi obronić słownie z nasikania, mój póki co to bierze co pod ręką do wycierania ale nie potrafi się tak nagadać, chyba, że po swojemu.
Mała Mi- witaj w klubie obsraluchów. Moje też ostatnio ciągle kupę robią ale nie w nocnik. Szkoda tylko, że tak jak mówią taka kupa nam szczęścia i kupę kasy nie przynosi.
 
Alicja to musiało być super fajne jak sobie tak mówiła:-)
Mała mi ja na dywan nie miałam ale często mam w majtki no i raz przyleciał z podóka mamo si, mamo si i pokazuje że chce iśc do łazienki na wc no to mu ściągam majty i wystawiam a on mi na rękę kupę zrobił:szok:
kroma fajny tekst powiedziałaś właśnie szkoda :dry:
 
A ja zaczęłam Hanię trochę sadzać i nawet siedziała, ale przez dwa dni... Dziś nie chciała i koniec. Płakała, uciekała, no i chyba póki co zakończymy przygodę z nocnikiem, bo nie chcę jej zniechęcić... :(
 
a dzisiaj rano Leane bawi sie po cichu w swoim kaciku w pokoju filizankami, wchodze zeby dac jzj buzi idac do pracy i czuje ze smierdzi cos... glizda zrobilak upola nawet slowa nie pwoiedziala , nie zawolala "pieluszka" ani nic innego. po prostu bawila sie dalej... normalnei zaczne jej na zlosc robic ze jak sie zleje to bedzie wiedziec ze jej mokro i neiwygodnie i moze dotrze ....
ALICJA to pieknie ci mloda zrobila.... moja zas sciere z kuchni lapie i haslo" porzaadki??" i sciera szmata do naczyn podloge...
 
dziulka, Patryk niby pokazuje na pieluche jak zrobi kupe ale też potrafi z nią latać i bawić się jakby mu nic nie przeszkadzało, a czasami jak się pytamy czy jest kupa to mówi że nie ma :dry: to teraz jego ulubione słowa "nie ma" i ciągle czegoś nie ma, kupy też ;-):-p

ragna, u nas też jakiś bunt bo zawsze go sadzaliśmy przed samą kąpielą i robił, tak teraz odrazu wstaje a jak go znowu sadzamy to zaczyna płakać i się denerwuje :baffled: ale dziwi mnie to bo panie w żłobku mówią że u nich ładnie na nocnik robi siusiu, więc o co kaman :confused:
 
reklama
Oliwia od kilku dni woła, że chce siku, kupa nadal jednak ląduje w pieluszce choć ostatnio wołała kupa, kupa zdarła sobie pieluchę i kupa wypadła na podłogę :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry