reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pożegnanie z pampersem i smoczkiem

Czarodziejka M, oczywiście masz rację, ale mi się robi smutno, kiedy czytam o tym, ile forumowe dzieci już umieją, a moja daleko w tyle. No i trochę się przez to martwię... Co oczywiście nie oznacza, że nie kocham jej najbardziej na świecie:)
 
reklama
Czarodziejka M, oczywiście masz rację, ale mi się robi smutno, kiedy czytam o tym, ile forumowe dzieci już umieją, a moja daleko w tyle. No i trochę się przez to martwię... Co oczywiście nie oznacza, że nie kocham jej najbardziej na świecie:)

To się nie smuć;-)Pewnie wcale tak daleko w tyle nie jest,spokojnie.Jeszcze nie raz Cię zaskoczy,że Ci szczęka opadnie:-);-)
 
to ja dzisiaj pytam Leane czy chce siku, wiec mowi ze "pipi" wiec posadzilam, zrobila malutkie siku, pieluszke ubralam potem. za 5 min Leane " mamusiu pipi w pieluszce" , jam owie chcesz siku czy juz zrobilas? Leane lapie sie zapieluszke i mowi ze siku. ja otwieram pieluche a tu kupa. mowie ze dobrze ze powiedziala ze cos jest ale mowie ze trzeba mowic ZANIM zrobi. za pol godziny cisza w domu ale cos mi zajezdza jak Leane przelatuje obok... wzielam ja na przewijak a tu druga kupa i tym razem NIC nie pwoeidziala.

a co do przewijaka to Leane wie ze na przewijaku ja ubieram i przewijam, i nie protestuje:))) siedzi sobie i ja ubieram spokojnie , nigdzie nie ucieka, zawsze jej mowie po co ja ubieram ze idziemy na spacer albo do sklepu itp:)
 
to podziwiam, ze tak spokojnie sie ubiera u nas patryka ganiac trzeba po calym mieszkaniu, czesto :D a przewijak, odkad patryk potrafi stac zmienilalismy pieluchy na stojaca bo sie tak darl...
regna nie smutaj, napewno jest cos czym tez sie mozesz chwalic, kazde dziecko rozwija sie swoim czasie, kazde dziecko jest wyjatkowe, a dla kazdej mamy najcudowniejsze!
 
Przewijaka to ja nawet nie miałam :-D ale śmieszne jak nie umiem dobrze założyć pampka na stojąco i zawsze kłade na łóżlku.
A dziś siedze sobie na ubikacji i czytam książke. Nagle przyleciałktos zrozwianym włosem i wielkimi oczami chwyciłza nocnik i poleciał do pokou. Wygladam a ktos tanczac pieluche sciaga, podwija kiece i siada. Nalała usłyszałam ufff i przyszła z nim do ubikacji mówiąc mama patrz.
 
ragna, nie ma się co przejmować, przyjdzie jej czas to nie będziesz mogła już wytrzymać jej gadania ;-) a i pieluszki w swoim czasie pożegnacie :tak:

dawidowe, super :-D


U nas jak u dziulki przewijak ciągle funkcjonuje :tak: głównie wieczorem po kąpieli się tam ubieramy ale w ciągu dnia czasem też pieluszke tam zakładamy bo ja nie potrafie na stojąco, krzywo mi wychodzi i boje się że się zasika :dry: ewentualnie na łóżku go kłade, chociaż coraz bardziej zaczyna protestować więc chyba trzeba będzie podszkolić swoje umiejętności w zakładaniu pieluchy na stojaka ;-):sorry:
 
Roxi naprawde można sie przestawić, ja polecam ten parapet, dzieć zajęty więc sie nie wierci ;-)

my dziś podlewaliśmy wszystko i wszędzie. Wieczorem Iś bawiła sie na balkonie i tam sie zsiusiała. Nie mówiąc o tym nic nikomu :] następnie przyleciała do pokoju, chwyciła pierwszą rzecz która jej sie nawinęła - moją bluzkę - i poleciała na balkon. Patrze co ona robi a tu moja kochana córeczka wyciera siuśki moją bluzką i powtarza "siku na podłogę nieeee siku do nocniczka, tak, wyciera Isia wyciera brzydkie siku" :cool2::sorry::confused2:
 
reklama
alicja, hahaha uśmiałam się, fajnie sobie wykorzystała twoją bluzke i jak sobie gada przy tym :-D:-D:-D

mała mi, ojojoj to było ciekawie, może poprostu chciał się wykąpać i nie wiedział jak to powiedzieć :rofl2::-p;-)
 
Do góry