reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy:)))

Ja się zastanawiam kobietki jak Wy to robicie, że tak mało przybieracie. Ja jestem już w 33tc i 4 dni i na plusie mam 18kg czyli w sumie waż 70kg. Masakra... Zastanawiam sie jak ja to wszystko zrzuce, a najbardziej dobije mnie stan mojej skóry i tych cholernych rozstępów, które niestety już pewnie nie zniknął :-( :-(

Nic sie nie martw zzucisz, nawet nie bedziesz wiedziala kiedy. Ja w pierwszej ciazy przytylam ponad 20kg, i w ciagu kilku miesiecy wrocilam do wagi z przed ciazy + jakies 2,5 kg, wiec nie bylo zle.
Teraz jestem 30t2d i przytylam lacznie jakies 11kg.
W ostatnich miesiacach waga przybiera sie srednio 0.4 kg na tydzien, a tygodni jeszcze 10 u mnie zostalo :) wiec pewnie nadrobie.
 
reklama
jakos tak balam sie stanac na wage pelna zlych przeczuc ze bedzie galopowac, a tu nic z tego... Na domowej ladnie waze - 70kg (rano sie waze w bieliznie). Tak wiec niby tylko 12kg na plusie. No ale u lekarza jest inna waga niestety no i nie dosc ze popoludniu sie waze, to w pelnym ubraniu i w butach... :dry: to nic dziwnego ze jzu 2 tygodnie temu tam wazylam ponad 72...
 
Ja właśnie też u gina zawsze sie ważę późnym po południem, a właściwie wieczorem, bo między 18 a 19 i jestem zawsze nażarta, bo jestem po obiado-kolacji. I też na swojej wadze w domu rano, albo nawet po śniadaniu ważę mniej.. no ale nie wiele mniej:-p
 
u mnie odwrotnie: w domu w bieliźnie ważę 65, a u lekarza (ten sam dzień godzinę później) w butach i we wszystkich ciepłych ciuchach 62 ;-)

więc nie wiem ;-)
 
a ja się cieszyłam że przez święta nie przytyłam a teraz przybydliło mi 2 kg tak nagle ! boszz juz 14 kg+, do 20 kg dojdę jak nic
 
a ja się cieszyłam że przez święta nie przytyłam a teraz przybydliło mi 2 kg tak nagle ! boszz juz 14 kg+, do 20 kg dojdę jak nic

Mam dokładnie to samo. Przez święta nawet waga mi spadła troszkę. A teraz nagle po nowym roku ruszyła i ponad 2 kg znowu doszły. Ja juz mam 14,5 na plusie, a to dopiero 32 tydzień.
 
reklama
Ja się zastanawiam kobietki jak Wy to robicie, że tak mało przybieracie. Ja jestem już w 33tc i 4 dni i na plusie mam 18kg czyli w sumie waż 70kg. Masakra... Zastanawiam sie jak ja to wszystko zrzuce, a najbardziej dobije mnie stan mojej skóry i tych cholernych rozstępów, które niestety już pewnie nie zniknął :-( :-(
Wydaje mi się, że dużo zależy od wagi startowej. Ja pred ciążą ważyłam 63 kg przy wzroście 170, więc chudzielcem nie byłam :-). Przytyłam 7 kg dotychczas. Może gdybym miała wagę 52 jak Ty to też przytyłabym 18 kg.
 
Do góry