reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do formy :) WAGA

Dytek, to na pewno wina pogody.
Mój mąż, na początku ciąży był okropny, po prostu nieczuły potwór. Miał fochy i humory tak jakby to on był w ciąży. Ponoć niektórzy faceci tak mają, że przejmują część objawów ciążowych i on właśnie wybrał sobie podłe nastroje, po za zachciankami żywieniowymi oczywiście. Któregoś dnia nie wytrzymałam, rozwyłam się, jak nigdy w życiu, zagroziłam rozwodem i zaczęłam udawać, że jakiś nagły atak mnie złapał i coś się z tych nerwów zaczyna z brzuchem dziać, tak jak na filmach. Nabrał się na to i od tamtej pory jest zupełnie inny, przykładny mężuś, kochający, czuły i troskliwy tatuś.
 
reklama
Dzięki dziewuszki. Mam nadzieję, że dam sobie radę. Na pewno pogoda robi swoje bo ostatnio jestem mocno osowiała i różne myśli mi się kłębia w łebku.

Ale z tą sztuczką Dynia to dałaś mu nauczkę ;D.
 
dydek ja mam tez podly humor od tygodnia ale to poogoda...nie dosc ze puchnie too jeszcze brzuch czasem poboli....ech i wogole jakas snieta jestem...
 
Bo już myślałam, że to tylko ja taka podatna na depresję. Tydzień to potrafię wytrzymać, ale to już chyba 3-4 tydzień takiej paskudnej pogody- brak światła.
Ojej, bo z wątku "WAGA" zrobiłam "MAŁE SMUTECZKI". Trochę ponarzekałam, ale już mi lepiej. Sorry.
 
ta pogoda brak slonca mnie osobiscie dobijaja...ale to naturalne....niestety depresyjne jakies jazdy.....mam...
 
czesc
nie wiem jak to sie dzieje,ze wy mało co przybieracie na wadze-albo wcale ! dlaczego tylko ja musze miec dodatkowe kilogramy,mało co jem a waga ciagle gdzies tam o odrobine idzie do gory -mam dosc .A 20mam wizyte i znowu dostane OPR .A do tego jeszcze jakas nerwiasta sie zrobiłam ,potrafie wsciec sie o byle co,okropne to jest chyba jakas i mnie deprecha dopada-mam juz dosc tego!!!
 
reklama
Arkadiusz i Basia pisze:
czesc
nie wiem jak to sie dzieje,ze wy mało co przybieracie na wadze-albo wcale ! dlaczego tylko ja musze miec dodatkowe kilogramy,mało co jem a waga ciagle gdzies tam o odrobine idzie do gory -mam dosc .A 20mam wizyte i znowu dostane OPR .A do tego jeszcze jakas nerwiasta sie zrobiłam ,potrafie wsciec sie o byle co,okropne to jest chyba jakas i mnie deprecha dopada-mam juz dosc tego!!!

Basia ja tyje normalnie nic mi sie waga nie stopuje wiec sie nie martw nie jestes sama ;)
 
Do góry