reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

powrót do formy i urody po porodzie

dziewuszki jak ktoras zainetresowana mam ebooki na diete dukana i przepisy do diety zeby nie zrec samego twarogu z szynka;-)
pierre dukan-nie potrafie schudnac (2 czesci w pdf)
przepisy do diety dukana
odchudzanie fakty i mity
 
reklama
A jak u Was z nastrojami? Ja to stałam się taka płaczliwa że już mnie to samą wkurza. Oglądam zdjęcia, film- płaczę. Ukochany przytuli płaczę, nie przytula płaczę:( Jakaś niestabilna emocjonalnie się zrobiłam!!!
 
kasik ja tez tak mialam, to normalne i chwilowe. "chwilowe" znaczy 2- 4 tyg bedzie trwac :)

Ja jakos od wtorku juznie plakalam - zonbaczymy jak bedzie w przyszlym tygodniu :D
Tylko u mnie to bylo spowodowane tym ze zostalam sama - maz w delegacji pracuje pon- piatek, i sama od rana do noc + noce w domu i to powodowalo dola.
 
dziewczyny jak z waszą wagą?? jestem ponad 3 tyg po porodzie i jakoś mi stanęło w miejscu +8kg:szok: nie mam czasu i nigdy nie miałam zapału do ćwiczeń:baffled:, no ale coś trzeba zrobić..zbliża się zima i boję się, że zamiast gubić kg po ciąży ja je będę gromadziła...
 
kasikd, ja po pierwszym porodzie miałam okropnego baby bluesa. Na samo wspomnienie cierpnie mi skóra. Obawiałam się, że teraz będzie podobnie a okazało się, że jednak w ciąży miałam większą huśtawkę nastrojów niż teraz. Najgorszy był ten pierwszy tydzień kiedy byłam z Dorotką sama i tęskniłam za moimi facetami. Ale jak wrócili to mój dobry humor razem z nimi :-)
pandziorka, jakiś czas miałam 4kg na plusie. Teraz mam ostrą dietę i poleciałam w ciągu 1,5 tygodnia 2 kilogramy. Zacznę robić ćwiczenia Ewy Chodakowskiej, koleżanka bardzo polecała więc zobaczymy.
 
dziewczyny jak z waszą wagą?? jestem ponad 3 tyg po porodzie i jakoś mi stanęło w miejscu +8kg:szok: nie mam czasu i nigdy nie miałam zapału do ćwiczeń:baffled:, no ale coś trzeba zrobić..zbliża się zima i boję się, że zamiast gubić kg po ciąży ja je będę gromadziła...
U mnie tez na plusie jeszcze: +7,5 [z porywami do +8 ;)]
Ale ja przytylam ponad 20 kilo, narazie spadlo mi 15,5 kilo - ale nie oszukujmy sie 23kilo dziecko nie wazylo z wodami i tym wszystkim i przy takim przyroscie to i grzeszki daly swoje plusy :p
A ty ile przytylas ?
pandziorka, jakiś czas miałam 4kg na plusie. Teraz mam ostrą dietę i poleciałam w ciągu 1,5 tygodnia 2 kilogramy. Zacznę robić ćwiczenia Ewy Chodakowskiej, koleżanka bardzo polecała więc zobaczymy.
A na jakiej dietce jestes? :)
Karmisz piersia czy nie?
Ja wlasnie zaczynam sie zastanawiac nad dietka - bo waga juz sama nie spada :D Mialam zamiar wrzuc z diety ziemniaki/ryze/makarony i chleb - ale niewiem czy to jest rozsadne karmiac piersia :// [oczywiscie wyrzucamy tez slodycze]
 
emotion, nie jem mleka i jego przetworów i wszystkiego co je zawiera, jajek i wszystkich produktów mocno alergizujących. Do tego staram się jeść lekkostrawnie, więc zero smażonego, tłustego, itp...Dorotka ma podejrzenie skazy białkowej i chcąc karmić ją piersią muszę stosować taką dietę. Nie jest źle, najgorszy miałam pierwszy tydzień :-D Ale i tak mam nadzieję, że tylko na podejrzeniu się skończy, nie chcę żeby Dorotka była alergikiem, jest tyle cudownie smacznych produktów... :-D Aż się rozmarzyłam :-D
 
u mnie podobnie jak u Netiki stwierdzona skaza bialkowa wiec ku mojej wielkiej rozpaczy nie jem nic z nabialu i nic co go zawiera wiec rozniez ciasta i slodycze. Do tego tak samo nie moge jesc jaje, cytrusow, orzechow, czekolady, wolowiny i cieleciny i wiadomo ze i to co to zawiera :sorry2:

takze moj bogaty jadlospis to:
- sniadania, II sniadani i kolacje kanapka z chleba razowego z margaryna i szynka, ewentualnie ogorkiem zielonym lub kwaszonym, tosty pelnoziarniste z dzemem produkcji domowej
- obiady: pieczony kurczak, klopsy, pieczona lub gotowana piers, schab czy jakies miesko. Do tego ziemniaki gotowane lub pieczone i marchewka, buraki, ogorki kwaszone domowe. Rosol lub krupnik i mieso w nim gotowane. Kluski bez jajek oczywiscie
do tego pieczone jablko, chrupki kukurydziane, wafle suche, ryz preparowany, a w ramach rozpusty mini landrynki

a pije wode, sok marchwe-jablko, herbatki owocowe lub zwykla z sokiem z pigwy lub malin, ziola na laktacje

na dzien dzisiejszy mam 1,5 na minus :-):-) (w ciazy przytylam jakies 14kg z czego po wyjsciu ze szpitala po 10 dniach zostalo mi 2kg tylko ze mi sie z nerwow zoladek zacisnac i porcje szpitalne byly dla mnie za duze)

po wizycie u gina w przyszlym tygodniu mam chec na basen chodzic, zobaczymy czy sie uda
 
jutrzenka, u mnie najciężej było zrezygnować z masła do pieczywa, bo UWIELBIAM :-D Już pal licho te ciasta i ciasteczka, orzechy, najbardziej tęsknię za masełkiem, chlip :-D
 
reklama
jejku to masla tez nie wolno ... ? :szok:

netitka jak teraz wyjdzie jej skaza bialkowa nie znaczy ze bedzie alergikiem - siostrzenca tez miala skaze bialkowa - a teraz mleko i wszystko normalnie pije/je. "przeszlo" jej jakos.

Mojej Niusce wyskakuja jakies pryszczyki na twarzy, na poczatku nyly tylko 2, 3 a teraz jest ich wiecej i tez sie zastanawiam co to moze byc :/
 
Do góry