reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powrót do figury sprzed ciąży

Phelania nie rób smaka w Anglii nie ma biedronek :-( ale są na szczęście inne polskie sklepy :-)
Maxwell przyłączam się do chęci podkradnięcia przez Phelanie Twoich przepisów jak możesz to podziel się :-)
 
reklama
Maxwell,Phelania podajcie jakieś przepisy i moze macie tez jakies fajne,sprawdzone info,zasady bo w necie to wielki burdel.
może się skusze i zacznę od 1go??
Bo wtedy tez wracam chyba na fitness :-)
 
Dziewczyny, chętnie się podzielę - tylko poproszę o Wasze maile:-)
Z tym, że wyślę wieczorem, albo jutro, bo za niedługo wyjeżdżamy na urodzinki mojego taty;-) - i znów superaśne żarcie mojej mamy:zawstydzona/y::wściekła/y::-D
 
Maxwell-juz wysyłam i na spokojnie bedziesz miala chwilke to wyslesz:tak:wiesz kochana dieta dopiero od 1-go:-D Inka- ty tez bedziesz stosowała DUKANA???nie za szczuplutka jestes:cool2:bo jak dobrze zrozumialam to maxwell wysle przepisy Dr.Dukana:tak:
 
Maxwell Moj mail: Inka85@o2.pl więc i ja czekam! Jak znajdziesz chwilke to wyślij! I udanej imprezy urodzinowej!
Phelania pozostało troche wiecej niż miesiąc do chrzcin i chciałabym te 4kg zrzucić,jestem dość szczupła i mi zawsze trudno i wolno schodzi waga a tym bardziej jak wrócę na fitness to wtedy waga ani drgnie bo oczywiście spalam tłuszcz ale przerabiam to w mięśnie! Więc dieta ma mi pomoc pozbyć się troche boczkow i bioderek i zmobilizować do diety bo ostatnio za dużo słodyczy jem :-:)-:)-(
Troche dyscypliny potrzebuje!!
 
dziewczyny ja tez od 1 marca wkraczam na diete. tylko zastanawiam sie czy dr. dukan czy mż, poniewaz na diecie dukana bardzo obciazone sa nerki, a ja mam z nimi problem i nie chce zeby bylo jeszcze gorzej
 
27011...Dukan jest dla nerek hardcorowy, a skoro piszesz, że masz problemy, to ja bym sie nie zdecydowała...szkoda zdrowia...Dukan raczej jest korzystniejszy dla "zdrowych" nerek ;) Lepiej i bezpieczniej dla Ciebie MŻ...

Ja juz też na tej diecie (MŻ) od środy popielcowej, codziennie notuje sobie wszystko co jem, zeby nie miec błędnego pojęcia o tym co rzeczywiście zjadłam, 5 małych posiłków, jem zawsze wtedy kiedy kończę karmić Młodego, czyli średnio co 3 godziny i jakos to leci...pierwsze dwa dni czułam ssanie w żołądku, ale juz od trzeciego dnia spoko...zaczynałam z waga 63 kg ( przed druga ciąża ważyłam 64, także te kilogramy, które mi wiszą, to jeszcze pozostałośc po pierwszej ciąży), pierwsze ważenie będzie po tygodniu, zeby sie za często nie stresowac wchodzeniem na wagę :)

Przed pierwsza ciąża schudłam na MŻ 12 kg w 3 miesiące (z 68 kg do 56 kg) mój wzrost to 164 cm, byłam wtedy zachwycona i wygladałm dobrze, także mam ten sam cel 55-56 kg. Mam mega silna motywację, jeszcze chyba nigdy takiej silnej nie miałam...a to co Mła napisała o małych jeansach jest super...ja równiez będe miała większą przyjemnośc wyglądając super w swoich małych jeansach, niż wpychajac w siebie jakies kebaby, słodycze i inne bomby kaloryczne. Także życze Wam i sobie powodzenia!
 
No właśnie to jest to, że ja na MŻ się nie nadaję, bo bym była wiecznie głodna i nadrabiała to z nawiązka..a z Dukanem już miałam przyjemność (dziewczyny bez skojarzeń:-p) i wiem, że mi pomoże..
 
reklama
no pewno maxwell, ze warto się chwytać tego co sprawdzone i będzie dawało u nas efekty...ważne żeby dotrzeć do celu, ale z głową !
 
Do góry