reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Powoli rosnąca betaHCG

Jeżeli w poniedziałek bylo 470, a w środę 620 to zdecydowanie za mały przyrost. Ale jeśli rośnie to tak wolno to jutro nic lekarz na usg nie zobaczy niestety
 
reklama
Przy becie powyżej 1000 lekarz na usg zobaczy gdzie umiejscowiony jest pęcherzyk, czy w jamie macicy czy gdziekolwiek indziej. W żaden inny sposób nie da się tego określić. To też nie jest tak, że przy becie 1000 od razu pęka jajowód natomiast trzeba działać szybko.
Napisz proszę jeszcze raz wszystkie bety razem z datami i przybliżonymi godzinami kiedy je robiłaś
Ostatnia miesiączka 06.03
09.04 55
12.04 110
15.04 182
19.04 477
21.04 670

Lekarz, ma opinie bardzo dobrą, sprzęt beż zastrzeżeń, też ponoć dobry, ale co ja się tam znam. Prywatne centrum medyczne, może idzie za tym jakość...
 
Teraz widzę, ze te bety nie są co 48 godzin.
Rośnie bardzo skokowo pierwszy przyrost w nie jest w normie, drugi też nie trzeci tak, czwarty nie.
Rzeczywiście nie wróży to dobrze.
Ostatnia miesiączka 06.03
09.04 55
12.04 110
15.04 182
19.04 477
21.04 670

Lekarz, ma opinie bardzo dobrą, sprzęt beż zastrzeżeń, też ponoć dobry, ale co ja się tam znam. Prywatne centrum medyczne, może idzie za tym jakość...
Natomiast jeśli chodzi o zobaczenie czegoś na usg to nawet najlepszy lekarz świata i najwspanialszy sprzęt nie pomoże jak beta jest za niska żeby zobaczyć pęcherzyk i to ani wina lekarza, ani sprzętu tylko trzeba czekać
 
Teraz widzę, ze te bety nie są co 48 godzin.
Rośnie bardzo skokowo pierwszy przyrost w nie jest w normie, drugi też nie trzeci tak, czwarty nie.
Rzeczywiście nie wróży to dobrze. Natomiast jeśli chodzi o zobaczenie czegoś na usg to nawet najlepszy lekarz świata i najwspanialszy sprzęt nie pomoże jak beta jest za niska żeby zobaczyć pęcherzyk i to ani wina lekarza, ani sprzętu tylko trzeba czekać
Lekarz sam mówił, że jest w stanie coś zobaczyć na poziomie 1000... super, że mnie ciągnie 90 km... 😔
 
20210422_200431.jpg
Temat coraz bardziej interesujący 😔 poza macicą nic nie widzi, co może być przez betę, ale na ostatnim usg, widział przy endometrium dziwny twór, teraz jest to już bardziej konkretne i wyraźne, ale nie ma ciałka żółtego a endometrium bez zmian, więc albo jest winowajca rosnącej mizernie ale rosnącej bety, choć to dla niego nie jest prawidłowa i zdrowa ciąża, choć nie wyklucza,że to może być puste, a coś innego gdzieś ukryte produkuje betę, nie chce tego przeoczyć, jutro mam znowu zrobić betę i ewentualna wizyta w sobotę...
 
Dziewczyny oszaleje, w piątek beta 987, lekarz pomimo informacji ode mnie, nie odezwał się... w sobotę zaczęło się plamienie... na spokojnie poszlam dzisiaj na betę a tam... 1500 ...trochę mnie to niepokoi, oczywiście lecę dzisiaj do gina ale dopiero koło 19
 
reklama
Ma tym etapie bety lekarz juz wszystko zobaczy
Wszystko to znaczy cY widzi pęcherzyk w jamie macicy czy w jajowodzie np
 
Do góry