reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Potrzebuję rozmowy

A jeśli chcesz odejść od męża to musisz stanąć na nogi, inaczej się nie da. Dzieci do placówek a Ty do pracy.
 
reklama
Dzięki za radę. Ale właśnie weź mu powiedz idź do specjalisty niech pomoże ci zapanować nad tymi nerwami tu rodzi się problem. Tylko taka prawda jego nerwowość nam burzy od lat związek.
Jedyna rada to powiedzieć otwarcie jak sprawa wygląda z Twojej strony i jakie widzisz na to rozwiązania, bo on się nie domyśli tego. Jeśli oczywiście chcecie ratować związek - no to taka rozmowa powinna się odbyć.
Jeśli nie chcesz i jesteś tego pewna, (a rozumiem, że to trudna decyzja) to lepiej poszukać pomocy w rodzinie, w znajomych. Może pomogą w znalezieniu pracy albo częściowej opiece nad dziećmi.
 
Ale co masz na myśli z tą pracą? Że nie chcą zatrudniać? Gdzie i kto? I czemu odrazu praca zdalna? Jak Polska szeroka kobiety pracują mając małe dzieci. Nie kumam czemu Twoja sytuacja jest jakaś wyjątkowa
 
Jeszcze mi napiszcie że mi się pracować nie chce i wgl. U mnie w miejscowości jedynie można znaleźć pracę w zakładach bądź sklepach gdzie są zmianowki. Jakaś lepsza praca często jest po znajomości bo oczekują nie wiadomo jakich kwalifikacji i doświadczenia.
od czegoś trzeba zacząć i jakąś pracę ogarnąć. A przed ciążą dlaczego nie pracowałaś?
 
Pracowałam ale miałam straszna szefowa co powiedziała że jak wrócę po macierzyńskim nie będę miała taryfy ulgowej nawet gdy będę miała dziecko chore więc po co na takiego potwora pracowac?
ale o jakiej taryfie ulgowej mowa?

Jak dziecko jest chore to bierze się zwolnienie lekarskie na dziecko
 
reklama
Musisz pogadać z mężem. Pokaż Mu swój punkt widzenia. Nawet jak się z nim nie rozstaniesz, to wyślijcie młodsze dziecko do żłobka. Będziesz mogla na spokojnie szukać pracy.
Ewentualnie opiekunka.
 
Do góry