reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Potrzebuję porady. ciąża?

AgaaaaNow

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Marzec 2019
Postów
20
Witam przyszłe mamysie i te starając się .
Mój ostatni okres był 3.03 cykl trwa ok 22 dni i zawsze wszystko było ok . Staramy się o dziecko od 3 miesięcy . W tym miesiącu okres się spóźnia 4 dni. Ostatnie testy były negatywne ..
Dziś zrobiłam strumieniowy ale pisali na nim ,że nie brać pod uwagę wyniki powyżej 5 minut A ok 5 minuty pojawiła się bardzo blada druga kreska .. Co myślicie .. Ta druga kreska jest bledziutka .. moje wymysły czy coś może być.. ?
 
reklama
reklama
Nie załamuj się tak jak piszą dziewczyny niic nie jest do końca przesadzone i tak jak mówiłam jak będziesz robiła test to musisz mieć większe stężenie w moczu od razu tak nie wyjdzie.
A co do bety to u mnie np. po owu 11dni beta nie wskazała nic a teraz jestem prawie 10tc
 
U mnie pierwszy raz druga kreska pojawiła się po 20min od zrobienia testu, czyli powinnam uznać go za nieważny. I też byla ledwo widoczna. I tak oto z tej kreski 24tydzien [emoji6] powtórzyłam test po 2dniach i pojawiła się po chwili. Mam nadzieję, że u Ciebie się potwierdzi. Beta daje 100% pewności.
 
Odczekałabym co najmniej 14 dni od ostatniego współżycia (biorąc pod uwagę opóźnione owulacje, dłuższy czas drogi do macicy wynik powinien być już miarodajny), no chyba, że były też niedawno to tego z czasu względnie płodnego i zrobiła betę hcg. Zrobiona za wcześnie może dać negatywny wynik mimo ciąży.
 
U mnie pierwszy test tak(dwa dni przed @), a na następnie dzień tak a dzisiaj beta HCG ponad 106 tys na koniec 8 tygodnia
IMG_20190301_104421.jpeg
IMG_20190302_121106.jpeg
 
reklama
Do góry