reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

Uwaga, uwaga i na nas nadszedł czas!!! W niedzielę 20 sierpnia około 12 w południe Filip niezauważenie (tj. prawie niezauważenie ;)) przekulał się z plecków na brzuszek!!!  :D :D :D W końcu!!! :) Oczywiście z brzuszka na plecki ani myśli... I jak odkrył, że sam potrafi zmienić pozycję - robi to namiętnie co chwilę :) Tzn. jak tylko znowu znajdzie się na brzuszku :) No i to zdarzenie spowodowało, że na dniach kupujemy kojec i chyba też zdecyduję się na te puzzle piankowe, które kilka z Was ma :)
Wrzucę dziś fotki na wątek zdjęciowy :)
 
reklama
Ja też chciałam oznajmić że w zeszłym tygodniu Mateuszek opanował sztukę przewracania się z plecków na brzuszek ;D Z brzuszka na plecki też mu sie czasem udaje. I w końcu odkrył swoja nogę ( jak na razie tylko prawą) i przez to w sobotę rano był tak szczęśliwy że "śpiewał" przez 20 minut o 5.20 rano ::)
 
tak u nas tez juz trzeba by kojec zalatwic, Agatka ma juz sztuke obracania sie z pleckow na brzuszek i odwortnie opanowana do perfekcji, do tego stopnia ze dzis w ciagu krotkiej chwili przekulala sie spory kawalek, zlapala kwiatek, przewocila go, wylala sie woda, a listki juz wedrowaly do pyszczka kiedy to na horyzoncie pojawila sie mama ::) 8) ;) oczywiscie przerazilam sie ale na szczescie nic sie nie stalo, choc Agatka miala mine jakby wieziala ze narozrabiala, poza tym gada ostatnio jak najeta, pposrod ochow i achow wyrwalo jej sie "ej baba" a do prefekcji rowniez opanowala i jest to jej ulubione slowko ;D ::) uwaga, uwaga!! "eła" "ł" wchodzi prawie w "w" wiec nie musze chyba mowic ze rozpiera mnie duma!! ;D ::) O0

Ewa mama Agatki :)
 
Miłek ostatnio ma fasę na brum-branie. Nie wiem czy wiecie o co chodzi, robi coś ala nasze brum brum tylko to jest ciągły dźwięk a ślini się przy tym niemiłosiernie. Ale bardzo jest szczęsliwy z tego dźwięku i całymi dniami go udoskonala :)
 
A Maksio odkąd się przewraca na brzuszek to ciągle chce miec glowe w górze ::)
nawet jak lerzy na boku to się dxwiga , trzyma się łóżeczka i wyglada to tak jakby chciał wstawać :)
a na nóżkach tez troche stoi, wkładam go juz do kółka jak narazie na jakieś 15 minut dziennie
ale jest strasznie zachwycony, zaraz pokarze na wątku zdjeciowym :)
 
Przewracania z plecków na brzuszek juz opanowane. Sięga zabawki lezące przed nim kiedy lezy na brzuszku. Dzis zauwazylam ze przekładał sobie grzechotke z rączki do rączki.
 
mamaoli pisze:
A Maksio odkąd się przewraca na brzuszek to ciągle chce miec glowe w górze  ::)
nawet jak lerzy na boku to się dxwiga , trzyma się łóżeczka i wyglada to tak jakby chciał wstawać :)
a na nóżkach tez troche stoi, wkładam go juz do kółka jak narazie na jakieś 15 minut dziennie
ale jest strasznie zachwycony, zaraz pokarze na wątku zdjeciowym :)
mamooli to tak samo jak u nas ....patryk uwielba to kolko......dodatkowo zaczyna w nim fajnie tupac i troszeczke sie odbijac w tym kolku ....
musze sie tez pochwalic ze mojego malego znudzilo juz pelzanie i zaczyna podnosic caly tulow z pupą tak jakby zaczynal raczkowac :):)
 
reklama
Iga powiedziała mama tydzień temu. wiem że to pewnie przypadek i całkiem nieświadomy ale popłakałam się jak głupia. drugi raz wykrzyczała jak Grześ ją mi zabrał do przewijania. może jednak nie doceniam swojego dziecka ;)
 
Do góry