reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

Gratulacje dla Jagódki!!! :D

pytia pisze:
Jagódka - Brawo!!!!

Wczoraj posadziłam Jasia na macie, podparł się z przodu rączkami i chwilę tak wytrzymał. Zdziwiony był strasznie. A potem przechylił się na bok ;D Wciąż czekamy na przewrót z brzuszka na plecki, ale na razie nic z tego. Za to dzisiaj Jaś przepełzał za trzy metry po podłodze, do tyłu oczywiście ;D Wchodzę do pokoju, patrzę: dziecka nie ma. A on pod stołem ::)

;D ;D ;D
 
reklama
U nas duzo nowosci - Sierpien miesiacem postepu !!!
- przewracamy sie z brzucha na plecy i odwrotnie
- plujemy na odleglosci i mowimy ba-ba ba-bo, a wczoraj w nocy przez sen ma-ma (jakie to niesamowite uczucie) ;D ;D ;D
- przy sadaniu Lolo przechyla sie do przodu i podpiera raczkami (ale tylko przez kilka sekund)
- jak lezy na brzusiu to podnosi pupke i ugina kolanka

 
izka-mummy-to-be pisze:
U nas duzo nowosci - Sierpien miesiacem postepu !!!
- przewracamy sie z brzucha na plecy i odwrotnie
- plujemy na odleglosci i mowimy ba-ba ba-bo, a wczoraj w nocy przez sen ma-ma (jakie to niesamowite uczucie) ;D ;D ;D
- przy sadaniu Lolo przechyla sie do przodu i podpiera raczkami (ale tylko przez kilka sekund)
- jak lezy na brzusiu to podnosi pupke i ugina kolanka
dla Lola tez brawa:):)
 
izka-mummy-to-be pisze:
U nas duzo nowosci - Sierpien miesiacem postepu !!!
- przewracamy sie z brzucha na plecy i odwrotnie
- plujemy na odleglosci i mowimy ba-ba ba-bo, a wczoraj w nocy przez sen ma-ma (jakie to niesamowite uczucie) ;D ;D ;D
- przy sadaniu Lolo przechyla sie do przodu i podpiera raczkami (ale tylko przez kilka sekund)
- jak lezy na brzusiu to podnosi pupke i ugina kolanka
Izka- brawa dla Lola :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 
Kinga przez to że jest szczupła, to jest bardzo zwinna. Jak położe ją na kocu na podłodze, to łazi w kółko ( oczywiście leży tylko na brzuszku- innej pozycji nie uznaje, nawet podczas zmiany papmersa:-)). Koc jest już dla niej za mały- schodzi na podłogę. Unosi pupcię do góry i w odbija się nóżkami- i w ten sposób się przemieszcza. DO tego oczywiście musi być mnóstwo pisku i strasznie się denerwuje, jak nie może dosięgnąć do jakiejś zabawki. Acha no i oczywiście plucie to też jedno z ulubionych zajęć. ;D
 
Iga od miesiąca przewraca się z plecków na brzuszek, ale odwrotnie tylko chyba ze dwa razy.. :( i to z rozpędu ;D poza tym jest szaleniec, kręci się, wygina, podnosi pupkę do góry :) pewnie tak jak wszystkie dzieciaczki, ale... to moje pierwsze więc się cieszę jak głupia
 
Postepowe dzieciaki ::)

u nas na razie tylko obracanie z pleców na brzuch,a na brzuchu awantrura ::)

ostatnio córka dość ekspresyjnie wyraża swoje niezadowolenie, gdy chcemy np. zjeść a ona chce się bawić Z NAMI. Podajemy jej grzechotkę, wyrzuca ją, następną też!!! I to z takim rozmachem, że hihramy (chichramy) się z tego z Rafałem, bo komicznie o wyglada. Jakby mówiła: nie chce tego i tego tez nie... :)
 
Wczoraj byliśmy z Jasiem na imprezie u sąsiadów i była tam dziewczyna, która jest rehabilitantką niemowlaków. Powiedziała mi, żeby absolutnie Jasia nie sadzać, nawet z oparciem, dopóki sam nie usiądzie. Pokazała mi też, jak go podnosić i obracać, żeby ćwiczyć mieśnie.
No i pocieszyła mnie, że z obracaniem się z brzuszka na plecki ma jeszcze czas, bo dzieci osiagają tę umiejętność w bardzo różnym czasie.
A ostatnio Jaś uwielbia gnieść gazety ;D
 
reklama
Do góry