reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

mokkate - brawa dla Martynki !!!

anian - u nas tez czasem rączka zostaje. O ile jeszcze parę dni temu kończyło się to płaczem, to teraz już sobie sam rączkę jakoś tam wyciąga. w końcu trening czyni mistrza, nie? ;)

No i masz babo placek. Chciała matka, żeby sie dziecię wreszcie na brzucho przewracało, no to się przewraca. A że uznało, że najlepszą porą do ćwiczeń gimnastycznych jest blady świt, kiedy matka na oczy nie widzi i ledwie zipie, no cóż... ::)
 
reklama
Podnosił głowke. Przestal. I znowu podnosi.!!! Juz sie odwstecznil. Proby przewracania są bo sie kolysze z boku na bok ale narazie jeszcze sie nie udalo. Mysle ze lada dzien juz swiadomie bedzie to robil.
 
pytia pisze:
No i masz babo placek. Chciała matka, żeby sie dziecię wreszcie na brzucho przewracało, no to się przewraca. A że uznało, że najlepszą porą do ćwiczeń gimnastycznych jest blady świt, kiedy matka na oczy nie widzi i ledwie zipie, no cóż... ::

no i masz się dobrze... ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Położyłam dziś Kingę w łóżeczku do spania przed 20 ( czyli jej pora), poszłam tylko do drugiego pokoju po smoczek, wracam, a ona co??? na brzuszku leży ;D
 
KingaP pisze:
oby moja tak chciała!!! ::)



Kinga poczekaj jeszcze klika tygodni, bo moja córa od kilku dni dopiero tak ma, że mogłaby leżeć tylko na brzuszku, a jak chcę ją przekręcić na plecki to pisk i protesty straszne
 
To moja dziś cały wieczór (wieczorem kładę ją na podłodze z gołą pupą) kulała się na brzuch i nie chciała odpocząć :laugh:
A w łóżeczku nie mam problemów z obrotami, bo blokuje ją śpiworek ;D
 
To Kinga w te upały w łóżeczku śpi teraz przykryta tylko pieluszką flanelową lub cienkim kocykiem i efekt jest taki, że za każdym razem jak budzi się na karmienie, to zastaję ją w poprzek łóżeczka ;D
 
kelts my tez czasem wozimy mala zamiast w gondolce to w foteliku samochodowym,  ale lekarz nam powiedzial zeby poczekac i ze  dziecko w tym wieku powinno jak najwiecej lezec , tylko jak ona ma lezec w gondolce jak caly czas  zlosci sie i podnosi

Selinka od niedzieli jak tylko nas widzi w poblizu to tak mocno podnosi glowke ze czasami udaje jej sie podniesc barki i chce caly czas siedziec  :) a jak juz siedzi to nie moze sie na wszystko napatrzyc i nadziwic a najlbardziej zdziwiona jest widokiem swoich stupek jak zaczynaja sie ruszac  ;D
 
reklama
mokkate brawa dla martynki

ja wyscielone mam lozeczko ochraniaczem+poduszki bo mi tak sie przewraca i boje sie ze sobie krzywde zrobi.pozycja na brzuszku jest teraz pozycja ulubiona-i glowa juz sie tak nie kolibie jak kiedys

fakt kiedys jak sie udalo to nieswiadomie i a teraz juz z pelna swiadomoscia

kinga a bedzie chciala bedzie-zobaczysz ze nawet nie zauwazysz kiedy smyknie
 
Do góry