reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

A ja lubię czytać ten wątek...Ale nie porównuję "zdolności" lub ich braku ;) , ponieważ wiem, że każde dziecko ma swoje tempo rozwoju...
 
reklama
ja tu wlasnie wchodze z zamiarenm napisania ze boje sie ten watek otwierac bo nie chce niepotrzebnie sie zamartwiac i porownywac Bartka do innych dzieci, a tu wlasnie takie opinie sie pojawily ;) dzieki dziewczyny :D

co do postepow to napisze ze bartek wlasnie sam zasnal w lozeczku!!! sam bez noszenia, "nynania" czyli lulania itp bez spiewania... poglaskalam go tylko po glowce 3 minutki moze i spi!!! :D ale dumna z niego jestem mysle ze to postep byl :)
 
Dzięki, dziewczynki, jak zwykle można na was liczyć i jesteście niezastąpione. No i znowu jestem spokojna :laugh:
 
U nas zaczęły się chyba zęby, widać taki mały biały punkcik. Antoś jest nawet spkojny. Ale slini się strasznie i trzyma gryzaczek w buzi.
Gaworzy sobie , teraz odkrył wysokie dźwięki. Uśmiecha się cały czas. odkrył że mama ma włosy i można ją skutecznie za nie ciągnąć.

A co najważniejsze przesypia nam całą noc i tak jest od 2 miesiąca (np. kładziemy go spać ok.22.30 i śpi 10-11 godzin ale za to w dzień jest bardziej aktywny) :)
 
to gratulacje!
fajnie że Antoś spokojny
to nie jest reguła że przy wyżynaniu się ząbków dziecko musi gorączkować, marudzić itd.
moja Ola była taka jak normalnie ;)
 
U nas jest bardzo wesolo-bo Jasko zaczl sie przedwczoraj smaic na glos-chyba nic nie poprawia mi humoru jak jego ha ha-po prostu przeboskie!
 
Super, felqua :) Faktycznie, takie śmichy są urocze.

A u nas dzisiaj wielkie święto, bo Jaś nareszcie zdołał się sam przewrócić z plecków na brzuszek ;D ;D ;D ;D ;D
Mało tego, udało nam się uwiecznić ten moment kamerą :laugh:
Oczywiście na razie wychodzi mu to tylko co któryś raz, ale na pewno z dnia na dzień będzie szło coraz sprawniej. Teraz ma kłopot zasnąć, bo ciągle próbuje sie przewracać i czasem utknie w połowie i płacz ;)

 
reklama
Do góry