reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

reklama
to ja jeszcze dodam Maksa z wczoraj

mój małż stwierdził, że ostatnio tak wolno jeżdżę na rowerze (a wiozę Maksa z tyłu) że ja się przejadę a on będzie biegł - i jak tak jechaliśmy za nim to Maks w totalnym szoku : "Tato, gdzie masz rower ? no co ty! nie biegnij!"

a jak się na Maksa złości lub krzyczy to mówi " mamo, co ty za głupotki opowiadasz!"
 
Ostatnia edycja:
wczoraj wróciłam z pracy skonana, z bólem głowy,a Agatka biegała i udawała odkurzacz, my z Krzyskiem próbowaliśmy dojść do porozumienia w ważnej sprawie, w końcu mówię do Agaty
"Agata!!! uspokój się choć na chwilę do jasnej..... (ugryzłam się w język),

a Agata dopowiedziała

"cholely mamusiu"

:zawstydzona/y: :-p:-p
 
dziśrano gadam do Titka, że ma być grzeczny i słuchać siębabci, a ten mały czort odpala mi : SPADAJ STĄD IDŹ JUŻ DO PRACY MAMUSIU!!!!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok::szok:

szczęka zostałą mi na podłodze i postanowiłam, że koniec bliskiej znajomości z Kacperkiem, Kubusiem i Zuzią. są starsi i szkolą widocznie gwiazdę moją
 
U nas Maja dzisiaj do piłki która wpadła jej pod szafę rozkazującym tonem stwierdziła: Wychodź szatanico natychmiast, jak nie wyjdziesz to dostaniesz w tyłek jak Julcia ...
 
asioczek :-):-):-)

iga ostatnio strasznie niedobra:wściekła/y: przebiegła jest i cwana straszliwie. w sklepie, zwłaszcza samoobsługowym pasowałoby mieć conajmniej jedną dodatkową parę oczu i to nie powiem w jakiej lokalizacji najlepiej:baffled::baffled:
wczoraj, po kolejnej akcji w sklepie (z tatkiem), rozpoczęłam rozmowę umoralniającą...chciałam, żeby stwierdziła sama, że była niegrzeczna no i oczywiście co z tym zrobić.więc pytam ją , co tam się działo, opowiedziała pokrętnie, kończąc"' i na koniec dostałam w dupę:baffled: " ale widząc mój groźny wzrok"to znaczy się w pupę mamusiu, przepraszam":dry:
 
reklama
He he ja tez uwielbiam ten watek!
Jas z kolei jak po nim krzycze i prawie mu kazania mowi powaznym glosem - Mamo przestan juz, badz juz cicho ja mam juz dosyc i tego nie wytrzymam!!!
A przeklina po angielsku jego ukochane to bullshit!!! i Shut up!
 
Do góry