reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postępy naszych pociech

kasiulla a sama lenka juz trzyma ten kubeczek?bo ja jak mojemu dam to zawartosc na podlodze..............jak mu trzymam ja to sobie pije i czasem siorbie;-)

a u nas wyczucie sytuacji-juz nie schodzi np.z lozka glowa w dol-obraca sie i zsuwa dupke i nozki:-)

dzis jak spalam urwal firane i przy okazji z parapetu spadly:szklana kula,moje zdjecie w ramce(ramka i kula zbite):wściekła/y: ale mialam sprzatania-musial niezle sie gimnastykowac ze dosiegnal z lozeczka ta firane:wściekła/y:
 
reklama
jak daje jej szklanke z uchem do reki do wtedy daje mi zebym ja sie napila :-D :-D
a jak ja trzymam szklanke to pije nawet tak jak dorosly tzn nie po jednym lyczku tylko kilka lykow pod rzad :-D :-) :-D (ale zagmatwalam:-) )
 
moja emi tez wlazi na parapety ale tylko ja okna sa dobrze pozamykane i nie mam obaw

w jaki sposob smoczek NUBY ma odzwyczaic dziecko od smoka ogolnie
bo ma inny kształt??? a jak sie przyzwyczai do innego??
 
oj sylwia to masz kombinatora w domu takeiego samego jak ja ;-) szkoda tylko ze te dzieciaki robia takie ekstrenalne i niebezpieczne rzeczy, a nie moglyby tak pouczyc sie ukladac klocki, albo zasypiac samemu, albo cos tam jeszcze ale za pomoca swoich zabawek :baffled: :confused: :-)
 
kasiulla nic nie zagmatwalas;-) no to pieknie lenka umie pic-moj tak po lyczku jeszcze sobie siorbnie;-)

magdalena hehehehehe wola kombinowac szkodniki male:-D
 
Z nietypowych umiejętności - nasza Karola umie otwierać moją komórkę... Potrafi też zadzwonić (nie mam blokady klawiatury :wściekła/y:) A komórke otwiera z ogromnym zaangażowaniem, bo pojawia sie tam tatuś... :-D
 
Z nietypowych umiejętności - nasza Karola umie otwierać moją komórkę... Potrafi też zadzwonić (nie mam blokady klawiatury :wściekła/y:) A komórke otwiera z ogromnym zaangażowaniem, bo pojawia sie tam tatuś... :-D


u nas identycznie

ostatnio tak się glisda zaangażowała w próbowanie telefonu, że mi kompletnie przestał działać na 2 dni!!! :no: teraz już chowam telefon

jak tylko usłyszy wibracje (nie mam ustawionego dzwonka) - pyta tata? :cool2:
 
No to widzę że Mateusz nie jest sam. Klapkę w moim telefonie otwiera jednym ruchem:-D :-D :-D
 
reklama
moja emi nie potrafi otwierac klapki i z tewgo powodu ze zlosci czesto moj telefon laduje na ziemi
wlasnie od rana nie dziala wkurzona jestem jak nie wiem bo teraz odkladamy na wyjazd do PL i nie mam kasy na nowy tel :no::dry:lipa
 
Do góry