reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Postepy Naszych Dzieciatek. :-D

reklama
Brawo dla Oliwki!!!!!!!!!!!! a co do piosenek to u nas w domku też lecą cały czas hity typu, "my jestesmy krasnoludki" a najbardziej ulubiona piosenka Leonka to"mam chusteczke haftowana" ;-)
 
1. Zuzia zaczela przynosic pielche do kosza na smieci,mowiac "Be!". :-D
2. Gdy znajdzie jakas sciereczke,od razu zmyka wytrzec szafke z kurzy albo wyciera kuchenke gazowa. :-D
3. Sprzata razem ze mna swoje zabawki do koszyczka. :-D
4. Gdy ktos zakaszle,Zuzia udaje,ze tez to robi. :-D
5. Chowa sie za krzesla,szafy i robi "Akuku!" smiejac sie przy tym w nieboglosy. :-D
 
Mój mąż ostatnio -zobacz ona umie kucać(jak chce coś podnieść).Takto siadała i dopiero wstawała.
Wczoraj tez wzieła brudną pieluskę i zaniosła do kosza.
 
Pati jak coś chce dostać mówi Daj,daj,daj:tak:.Gdy dajemy nie tą rzecz którą y chciała kręci głową i mówi Nie:no:. Nauczyła się wyciągać sznurufki z butów.:-D Pomaga mi ścielić łóżko.Wyjmuje poduszeczki i swoją kołdrę z szafy i mi ją przynosi.:tak: No i wczoraj było pierwsze siusiu w nocnik.:tak:Wprawdzie niechcąco:-p,bo mamay myślała że dalej kupka pójdzie ,a poszło co innego.
 
1. Zuzia zaczela przynosic pielche do kosza na smieci,mowiac "Be!". :-D
2. Gdy znajdzie jakas sciereczke,od razu zmyka wytrzec szafke z kurzy albo wyciera kuchenke gazowa. :-D
3. Sprzata razem ze mna swoje zabawki do koszyczka. :-D
4. Gdy ktos zakaszle,Zuzia udaje,ze tez to robi. :-D
5. Chowa sie za krzesla,szafy i robi "Akuku!" smiejac sie przy tym w nieboglosy. :-D
jakbym o Przemku czytała:tak:
ze słownictwa doszło u nas "gu" na jogurt
 
reklama
A moje zieciatko mowilo MIA na kotka :tak:ALe od jakiegos miesiaca mowi tak tez na jednego sowjego misia :eek: :-D:-D i suczke od sasiadow ktora nazywa sie Maja :eek::-D:-D:-D
 
Do góry