reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronilam

Aniaaaaq

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Maj 2023
Postów
17
2 tyg temu niestety poronilam, że względu na to ze puste jajo płodowe, lekarz pozwolił mi w domu czekać, daj skierowanie do szpitala wrazie w. Jednak nic się nie dzieje, jedynie od 5 dni leca że mnie skrzepy nie ma tego zbyt dużo, ale coś wychodzi. Bardziej brunatne niż czysta krew. Lekarz dal mi czas ostatecznie do poniedziałku. Czy te kilku dniowe skrzepy mogą oznaczać że się uczyscilam? Bardzo chce uniknąć szpitala.
 
reklama
Moze tak byc, ale tylko na usg jest lekarz w stanie sprawdzic, czy sie oczyscilas. Ja przy poronieniu mialam dosyc mocne krwawienia przez pierwszych kilka dni. Na drugi czy trzeci dzien od rozpoczecia krwawienia bylam u ginekologa i potwierdzil, ze w macicy juz zarodka nie mam
 
A w którym tygodniu ciąży poronilas ? Ja w lutym poroniłam w 9 tygodniu. W 8 tygodniu lekarz stwierdzil, że mój zarodek na bardzo wczesnym etapie przestał się rozwijac, a wręcz nawet zaczął wchłaniać. Dzień przed wizytą zauważyłam delikatne plamienie i lekko bolało mnie podbrzusze. Potem jak już wiedziałam , że mam czekać na samoistne poronienie to po prostu plamilam, raz więcej raz mniej. Aż od 7 lutego już tak bardziej bolało mnie podbrzusze. 8 lutego, miałam takie jakby skurcze delikatne jeden mocniejszy i wtedy właśnie poroniłam całe jajo płodowe. Uczucie jakby wyszło ze mnie coś wielkości limonki ...
 
2 tyg temu niestety poronilam, że względu na to ze puste jajo płodowe, lekarz pozwolił mi w domu czekać, daj skierowanie do szpitala wrazie w. Jednak nic się nie dzieje, jedynie od 5 dni leca że mnie skrzepy nie ma tego zbyt dużo, ale coś wychodzi. Bardziej brunatne niż czysta krew. Lekarz dal mi czas ostatecznie do poniedziałku. Czy te kilku dniowe skrzepy mogą oznaczać że się uczyscilam? Bardzo chce uniknąć szpitala.
U mnie wyglądało to tak, że pojawiło się plamienie i miałam szybką wizytę u lekarza. Stwierdził brak akcji serca i zapadnięty już pecherzyk. Czekałam 4-5 dni w domu, w tym czasie plamiłam na brązowo i od pewnego momentu zaczęło się to właściwe poronienie. Były właśnie skrzepy, krew i skurcze. Krew była żywa, czerwona. Moim zdaniem poczekaj do poniedziałku i ewentualnie wtedy zgłoś się do swojego lekarza żeby sprawdził jak wygląda sytuacja. Może akurat u Ciebie jest to powolne i delikatne, a u innych mocniejsze.
 
Do góry