reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienie ?

Dołączył(a)
13 Maj 2018
Postów
10
Hej dziewczyny.
może trochę głupie pytanie, aczkolwiek bardzo mnie ono męczy.
W tym miesiącu miałam bardzo dziwny cykl menstruacyjny. Jeszcze mi się taki nie zdarzył.
Mój cykl nie jest regularny co prawda, z mężem staramy się o dziecko, ale póki co na spokojnie, bez żadnej presji, jak się uda to super.
W tym miesiącu krwawić zaczęłam 37 dc, i przez 5 dni to krwawienie było bardzo skąpe. Nie wyglądało to tak jak zawsze. Po 5 dniu krwawienie się rozkręciło , miałam je dosyć obfite, wraz ze skrzepami. Po paru dniach zaczęłam tylko plamić raz mniej , raz mocniej, skrzepy się utrzymywały do samego konca krwawienia, które trwało ze skąpym krwawieniem leciutko ponad 2 tygodnie. Nawet gdy przestałam plamić to jeszcze przez jeden dzień miałam leciutki skrzep.
Zaczęłam się zastanawiać, czy mogło to być samoistne poronienie? Czy mogłabym to sprawdzić w jakiś sposób, np. Testem ciążowym?
Pierwszy raz tak miałam, oczywiście chcę skonsultować to z lekarzem; ale zanim jednak się do niego dostanę , to czy mogłabym liczyć tu na pomoc?

Pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Zależy też kiedy miało miejsce to krwawienie bo jeśli to już ze 2 tyg minęło to już raczej nie wykaże
 
To mogło być wszystko...
Mogło być poronienie, mogła być torbiel, która pękła, mógł być krwiak w macicy, który się oczyścił...
Szczerze, to pewnie już się nie dowiesz. Jedyna nadzieja, to gdybyś poszła jutro rano do laboratorium i zrobiła betaHCG i coś by wyszło. Ale skoro krwawienie trwało 2 tygodnie, zaczęło się w 37dc, to jest duża szansa, że ta beta wynosi już 0 i nic nie wyjdzie, nawet jesli faktycznie było to poronienie.
Lekarz też Ci nic już nie stwierdzi po takim czasie, może sobie zgadywać.
 
reklama
Do góry