reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe

Będzie dobrze, musi być dobrze bo po burzy zawsze przychodzi słońce....;)

Tak mówi mój mąż od samego początku...tylko ciągle jest gorzej i coś nowego się pojawia. Ciężko mi w to uwierzyć już teraz. Dwa poronienia w przeciągu 3 miesięcy. Może teraz wszystko podporządkowuje, że się wali i może nie widzę, że gdzieś miałam szczęście.
 
reklama
Tak mówi mój mąż od samego początku...tylko ciągle jest gorzej i coś nowego się pojawia. Ciężko mi w to uwierzyć już teraz. Dwa poronienia w przeciągu 3 miesięcy. Może teraz wszystko podporządkowuje, że się wali i może nie widzę, że gdzieś miałam szczęście.
Nieszczescia lubią chodzic parami :/ Nikt nigdy nieobiecywał nam że życie będzie łatwe i przyjemne. Czasem jest źle ale to mija.
Najwidoczniej Ty musisz być też obstawiona lekami od samego początku, wiele z nas dostaje leki tak w razie "W" bez poznania przyczyny, tsk już musi być. Znajdź dobrego lekarza, ustalcie plan działania, bo to nie może tak dalej być. Psychika jest słaba, życie daje w du.., ale trzeba się wziąć w garść a będzie lepiej.
 
Nieszczescia lubią chodzic parami :/ Nikt nigdy nieobiecywał nam że życie będzie łatwe i przyjemne. Czasem jest źle ale to mija.
Najwidoczniej Ty musisz być też obstawiona lekami od samego początku, wiele z nas dostaje leki tak w razie "W" bez poznania przyczyny, tsk już musi być. Znajdź dobrego lekarza, ustalcie plan działania, bo to nie może tak dalej być. Psychika jest słaba, życie daje w du.., ale trzeba się wziąć w garść a będzie lepiej.

Wiem, badania przede mną, jak już dostanę wynik, że teraz to nie zasniad (mam nadzieje). Nie wiem czy lekarz, ktorego mam to dobry, przeszukalam wszystkie fora i nie wiem co robić.
Teraz od samego początku brałam Luteine, acard i PRENATAL UNO...więc trzeba coś lepszego.
Wiem, że z czasem będzie lepiej...Tylko bardzo bym chciała, żeby to było JUZ :)
 
Wiem, badania przede mną, jak już dostanę wynik, że teraz to nie zasniad (mam nadzieje). Nie wiem czy lekarz, ktorego mam to dobry, przeszukalam wszystkie fora i nie wiem co robić.
Teraz od samego początku brałam Luteine, acard i PRENATAL UNO...więc trzeba coś lepszego.
Wiem, że z czasem będzie lepiej...Tylko bardzo bym chciała, żeby to było JUZ :)
Wiem, rozumiem Cię w 100%.
Ja brałam neoparin+acard+duphaston+witaminy+kwas fol. i też niewystarczyło
 
Wiem, rozumiem Cię w 100%.
Ja brałam neoparin+acard+duphaston+witaminy+kwas fol. i też niewystarczyło

Muszę zrobić badania jakie trzeba, ale z moim podejściem już myślę, że nic nie wniosa albo wyjdzie coś czego się nie "wyleczy".
Trzymam się dla "innych", ale wewnątrz mnie rozwala to wszystko.
 
Nie...ale nigdy nie miałam problemów z cukrem...ale może to jakiś kierunek.
Ja też zrobiłam wszystkie te badania o których pisałaś wyżej, wszystkie wyszły okay.
Ostatni na liście wyszedł diabetolog. Wyszytkie badania okay u niego ale krzywa glukozowa wyszła źle I to mogło się przyczynić do poronien..
Mam metformine i staram się dalej....
Tobie również życzę powodzenia [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Hej dziewczyny ja również jestem po dwóch poronieniach 7tc i 8 tc jedno samoistnie drugie łyżeczkowanie. Lekarz zalecił mi dużo badań wyszły mi mutacje mthfr c677t heterozygotyczny mthfr a1298c heterozygotyczny i pai-1 4g/5g poza tym inne badania w normie. Jak myślicie czy mam szansę donosić kolejna ciążę? Lekarz mi tłumaczył przed badaniami ze jeśli coś wyjdzie wdrożymy heparyne i inne lekki i daje mi 80 %że urodzę. Czekam na wizytę ale jest mój lekarz ma urlopie. Może któraś z was ma też te mutacje?
 
Hej dziewczyny ja również jestem po dwóch poronieniach 7tc i 8 tc jedno samoistnie drugie łyżeczkowanie. Lekarz zalecił mi dużo badań wyszły mi mutacje mthfr c677t heterozygotyczny mthfr a1298c heterozygotyczny i pai-1 4g/5g poza tym inne badania w normie. Jak myślicie czy mam szansę donosić kolejna ciążę? Lekarz mi tłumaczył przed badaniami ze jeśli coś wyjdzie wdrożymy heparyne i inne lekki i daje mi 80 %że urodzę. Czekam na wizytę ale jest mój lekarz ma urlopie. Może któraś z was ma też te mutacje?
Ja akurat tych badań nie miałam zleconych. Ale powiedz mi, w jakim czasie od poronienia je robiłaś (mthfr)?
 
reklama
Ja akurat tych badań nie miałam zleconych. Ale powiedz mi, w jakim czasie od poronienia je robiłaś (mthfr)?
3 miesiące po poronieniu zrobiłam je. To ma jakieś znaczenie? . Pierwsza ciąża biochemiczna druga puste jajo. Lekarz mi mówil że podejrzewa to u mnie i dlatego mnie wysłał na te badania.
 
Do góry