reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny, po 1 poronieniu badania szereg. Wnioski : acard wit d3, encorton na alergie 2x5mg i po dzisiejszej wizycie u endokrynologa Letrox 50. Tarczyca z lekka niedoczynnością 2,4.
Która z Was przyjmuje letrox? W czerwcu chcieliśmy zacząć starania.
Też biorę leki na tarczyce. Obecnie 25/50 w systemie 4/3 dni. Jak brałam samo 50 to wpadlam w nadczynność polekowa. Jak brałam 25 to miałam 2,3 TSH. Pobralabym na Twoim miejscu 3 tygodnie i sprawdziła poziom TSH czy nie spadło aż za bardzo.
 
reklama
Też biorę leki na tarczyce. Obecnie 25/50 w systemie 4/3 dni. Jak brałam samo 50 to wpadlam w nadczynność polekowa. Jak brałam 25 to miałam 2,3 TSH. Pobralabym na Twoim miejscu 3 tygodnie i sprawdziła poziom TSH czy nie spadło aż za bardzo.
No właśnie tak zamierzam, pobiorę do 20.06 a 24.06 mam wizytę u endokrynologa i pójdę z tsh na świeżo
Dzieki kobietki 🙂😘😘
 
Dziewczyny czekam jeszcze na ana w komplecie. Jednał wyszło w badaniach + pozytywne SS-A natywne 60kDa oraz rekombinacji Ro-52
Help🙈🙌
 
Dziewczyny czekam jeszcze na ana w komplecie. Jednał wyszło w badaniach + pozytywne SS-A natywne 60kDa oraz rekombinacji Ro-52
Help[emoji85][emoji119]
Umów się do reumatologa. A jakie miano? Tu masz link do posta forumki, która ma ssa i ro52 i się leczy: https://www.babyboom.pl/forum/index.php?posts/20986965
Na naszym forum jest mama z ro52, któraz tego powodu jeździła na częste kontrole serca płodu - o ile dobrze pamiętam, wszystko było OK. Jeśli ogarniesz screen wyników tego antykoagulantu toczniowego, to wklej, bo po jednym z Twoich postów mam wrażenie, że nie zrobiłaś pełnego badania LA.
 
Umów się do reumatologa. A jakie miano? Tu masz link do posta forumki, która ma ssa i ro52 i się leczy: https://www.babyboom.pl/forum/index.php?posts/20986965
Na naszym forum jest mama z ro52, któraz tego powodu jeździła na częste kontrole serca płodu - o ile dobrze pamiętam, wszystko było OK. Jeśli ogarniesz screen wyników tego antykoagulantu toczniowego, to wklej, bo po jednym z Twoich postów mam wrażenie, że nie zrobiłaś pełnego badania LA.
Ok, wynik jest (+) wiec nie jasny, na badaniach jest w nawiasie, a pozytywny byłby bez nawiasu. Czekam na pozostałe badania. Będą lada dzien😘
 
Hej kobietki przyszła reszta badań. Co sądzicie? Te badania mnie wykończą... staram się nie stresować, ale czasem to silniejsze.
 

Załączniki

  • E25D0518-E123-47B1-AC11-ED5E34A04C2B.jpeg
    E25D0518-E123-47B1-AC11-ED5E34A04C2B.jpeg
    34,3 KB · Wyświetleń: 108
Dziewczyny. Odebrałam wynik allo. Wynosi 12. Robiłam w Łodzi. Czy to jest ok ? Napisałam do docenta ale zanim odpisze to muszę uzbroić się w cierpliwość.
 
reklama
Hej,
Dziewczyny czy i kiedy odstawia się encorton w przypadku za wysokich komórek nk? Jeśli chodzi o ciążę oczywiscie
 
Do góry