reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczynki króciutkie życzenia ode mnie
Magicznych Świąt Bożego Narodzenia
 

Załączniki

  • IMG_20201221_184038743~2.jpeg
    IMG_20201221_184038743~2.jpeg
    44,4 KB · Wyświetleń: 66
  • IMG_20201221_184043576.jpeg
    IMG_20201221_184043576.jpeg
    56,1 KB · Wyświetleń: 68
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny. Na tym wątku jestem nowa i proszę żebyście się podzieliły doświadczeniami.

W listopadzie poroniłam. Wiedziałam że mam obie mutacje MTHFR (hetero), PAI-1 (homo), hashimoto. Byłam ustabilizowana jeśli chodzi o tarczycę, homocysteinę. Brałam metylowane witaminy B, akard 150 i od 6 tygodnia ciąży Clexane 0.4.

Po poronieniu wyszedł mi zespół antyfosfolipidowy więc już od owulacji Clexane mam brać.

Mam też komórki NK na poziomie 19.3 %.

I tu mam pytanie. Immunolog nie wprowadza mi sterydu mówiąc że w okresie pandemii to zbyt niebezpieczne. Zaleca same wlewy z intralipidu co 3- 4 tygodnie. 100 ml, 20 %. Ktoś się tak leczył na obniżenie NK? Działa? Martwię się że bez sterydu będzie ciężko albo znów stracę ciążę. Jestem na etapie przygotowań do rozpoczęcia starań. Jaki jest koszt wlewów? Jestem z Bydgoszczy. Wiecie gdzie tu można je wykonać?
 
Ostatnia edycja:
Hej 😊
roki_1991 gratulacje 💗😀

Mam pytanie czy któraś z Was po szczepieniach zaszła w ciążę biochemiczną a potem było wszystko dobrze .Niestety ale u mnie chyba tak się skończy 😔.
16.12 pozytywny test około 12 dpo
B-HCG
17.12. 59mUl/ml
19.12 96,86 mUl/ml
21.12 70,58 mUl/ml
Wizytę u prof.M mam 28.12 i wtedy miałam mieć 1 doszczepianie w ciąży .Leki odstawiłam 22.12 ale już sama nie wiem co robić 🤷‍♀️
Cześć :) ja tez miałam biochema, byłam na wizycie dostałam nowe zalecenia od profesora. Dał mi encortolon od 8dc do 12dc 2 tabletki rano. Do tego gałki dopochwowe z viagry bo okazało się ze endometrium jest cienkie i co 2 cykl biorę aromek bo mam tylko jeden jajowod żeby zwiększyć szanse :) wiec teraz jest mój czas i jestem w trakcie starań w pon idę na monitoring owu powinna być we czw. Zobaczymy co to będzie ;)
 
Dziewczyny, a czy ktoś od nas stracił ciąże u prof na ciut późniejszym etapie- 8-11 tc. Zmienił Wam prof zalecenia? Udało się później? Wiecie, co było przyczyną?
 
Cześć :) ja tez miałam biochema, byłam na wizycie dostałam nowe zalecenia od profesora. Dał mi encortolon od 8dc do 12dc 2 tabletki rano. Do tego gałki dopochwowe z viagry bo okazało się ze endometrium jest cienkie i co 2 cykl biorę aromek bo mam tylko jeden jajowod żeby zwiększyć szanse :) wiec teraz jest mój czas i jestem w trakcie starań w pon idę na monitoring owu powinna być we czw. Zobaczymy co to będzie ;)
Trzymam kciuki
Mam wizytę 28.12 dowiem się ci się dzieje ale ostatnio wydaje mi się że to jednak nie biochemiczna bo piersi znowu pobolewaja i test ciążowy ciemniejszy .Beta chyba rośnie ale słabo 🤷‍♀️🤦‍♀️nastawiłam się już na ciążę biochemiczna że obędzie się bez zabiegu i zwolnienia że nikt nawet się nie dowie a coś mi się wydaje że nie będzie aż tak ,,łatwo".
 
Hej Dziewczyny czy któraś z was orientuje się gdzie jutro Przybycień przyjmuje na monitoring? Kraków czy Tarnów o jakie godziny?
 
reklama
Do góry