reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Też się nad tym zastanawiam. Tak szczerze. Nie wiem może po prostu liczę na to, że nic nie wyjdzie. Normy będą w labolatorium. Albo umowie jakaś teleporade. Jeśli wyjdzie coś nie tak to wtedy będę szukać lekarza, który mi przepisze leki.
Rozmawiałam już z 3 lekarzami i każdy odradzał badania. A też niechce chodzić po lekarzach, żeby się od każdego dowiadywać za parę stów, że bez sensu w tym grzebać.
Dzięki za szczerość.
Może trafiłaś na złych lekarzy. Jeśli jesteś że Śląska spróbuj umówić się do Gajewskiej-Kucharek i uwierz mi lekarz po stratach lub stracie to postawa to nie jest już "radosne oczekiwanie" tylko stres i zamartwianie czy z dzieckiem jest wszystko dobrze. Jeśli lekarz mówi kobiecie żeby "nie grzebać " to raczej omijaj go szerokim łukiem. Trzymam kciuki za badania .
 
reklama
Jestem ze Śląska. Factory nie znam. Chyba nie mamy.
Te genetyczne : trombofilia itp to już podjęłam decyzję, że robię w testdna. Tylko nie umiałam imunologii znaleźć w "całości" w jednym miejscu.

Mieszkam na Śląsku to też tam zrobię u nich ☺️ mam ich nawet koło domu.

Dziękuję Wam wszystkich! Wszystko już wiem co i jak. Już nawet nie mam więcej pytań ☺️ będę miała pewnie jeszcze problem z interpretacją wyników. Mogę tu wrzucić i mi powiecie co sądzicie? Czy jest jakiś specjalny wątek? Bo niechce Wam tu zaśmiecać ☺️
Jeżeli jesteś że Śląska, to tak jak @Porzeczka1234 zasugerowała, trzeba mieć lekarza który to wszystko ogarnie. Sama że Śląska jestem. Po dwóch poronieniach w 2019 (styczeń i czerwiec). A teraz wlasbie karmię moja miesięczna córkę 😁 także warto walczyć o się starać.
Lekarze których mogę polevic:
1. Dr Horak (bytom)-dużo dziewczyn go chwali. Prowadził ciaze mojej znajomej.
2. Dr Janosz (ruda slask) - kobieta anioł. Wszystko mi ogarnęła. Wszystkie badania, na poziomie immunologii. U mnie problem był z komórkami nk.
3. Dr Bodzek (mąż dr Janosz, prowadził moja trzecia ciaze od połowy bo dr Janosz urodziła syna) .

Jeżeli potrzebowalabyz więcej informacji to pisz. Służę pomocą ;)
 
Jestem ze Śląska. Factory nie znam. Chyba nie mamy.
Te genetyczne : trombofilia itp to już podjęłam decyzję, że robię w testdna. Tylko nie umiałam imunologii znaleźć w "całości" w jednym miejscu.

Mieszkam na Śląsku to też tam zrobię u nich ☺ mam ich nawet koło domu.

Dziękuję Wam wszystkich! Wszystko już wiem co i jak. Już nawet nie mam więcej pytań ☺ będę miała pewnie jeszcze problem z interpretacją wyników. Mogę tu wrzucić i mi powiecie co sądzicie? Czy jest jakiś specjalny wątek? Bo niechce Wam tu zaśmiecać ☺

Pewnie że możesz wrzucić tu wyniki ;)
 
Też się nad tym zastanawiam. Tak szczerze. Nie wiem może po prostu liczę na to, że nic nie wyjdzie. Normy będą w labolatorium. Albo umowie jakaś teleporade. Jeśli wyjdzie coś nie tak to wtedy będę szukać lekarza, który mi przepisze leki.
Rozmawiałam już z 3 lekarzami i każdy odradzał badania. A też niechce chodzić po lekarzach, żeby się od każdego dowiadywać za parę stów, że bez sensu w tym grzebać.
Dzięki za szczerość.
Kochana. Szukalam cie. Zrob badania na testdna.pl tam są pakiety. Nie musi ich nikt interpretowac bo bedzie pisac jesli wyjda jakies mutacje. Albo wrzuc na tą grupe i ci dziewczyny powiedzą wszystko. Nie ma co i trzeba sie zbadac nie wiadomo moze przypadek a moze jednak trzeba jakies leki wziąć? Lepiej wiedziec niz przezyc cos podobnego. Lekarze mowia ze dopiero po 3 poronieniach sie badac ale kto chcialby przezyc to jeszcze raz??? Bardzo mi przykro ze tak sie stalo, wiem co czujesz.
 
Pakiet na trombofilie na testdna jest za. 347 zl w tym jest kurier ktory przywozi pakiet badan do pobrania wymazu, a pozniej odbiera go po wczesniejszym umowieniu terminu
 
Kochana. Szukalam cie. Zrob badania na testdna.pl tam są pakiety. Nie musi ich nikt interpretowac bo bedzie pisac jesli wyjda jakies mutacje. Albo wrzuc na tą grupe i ci dziewczyny powiedzą wszystko. Nie ma co i trzeba sie zbadac nie wiadomo moze przypadek a moze jednak trzeba jakies leki wziąć? Lepiej wiedziec niz przezyc cos podobnego. Lekarze mowia ze dopiero po 3 poronieniach sie badac ale kto chcialby przezyc to jeszcze raz??? Bardzo mi przykro ze tak sie stalo, wiem co czujesz.
Na dest DNA zrobisz sama wymaz z policzka na trombofile (chyba tak się pisze) Sprawdź na internecie bo ja płaciłam chyba 300 parę zł za parę badań.
Pakiet na trombofilie na testdna jest za. 347 zl w tym jest kurier ktory przywozi pakiet badan do pobrania wymazu, a pozniej odbiera go po wczesniejszym umowieniu terminu
Dzięki dziewczyny. Ale mi chodziło o badania imunologiczne.
Testdna ma już mój wymaz z policzka od tygodnia.
Chodziło mi o przyczyny imunologiczne, bo oni mają tylko badania komórek NK, a mi chodziło o badanie zespołu antyfosfolipidowego, ANA, przeciwciała przeciwko antygenom łożyska itp.

Już wiem wszystko.
 
Dzięki dziewczyny. Ale mi chodziło o badania imunologiczne.
Testdna ma już mój wymaz z policzka od tygodnia.
Chodziło mi o przyczyny imunologiczne, bo oni mają tylko badania komórek NK, a mi chodziło o badanie zespołu antyfosfolipidowego, ANA, przeciwciała przeciwko antygenom łożyska itp.

Już wiem wszystko.
Czyli nie wiadomo co bylo przyczyną jeszcze? Badali zarodek? Dobrze ze zrobilas te badania. Też od razu bym szukala i badala sie pod kazdym kątem
 
Czyli nie wiadomo co bylo przyczyną jeszcze? Badali zarodek? Dobrze ze zrobilas te badania. Też od razu bym szukala i badala sie pod kazdym kątem
Jeszcze nie mam wyników. Zarodek badają. Dna oddałam tydzień temu w poniedziałek. Ale było święto po drodze. To minęło dopiero 4 dni robocze. A w między czasie kopie dalej i zlecam kolejne badania aż coś znajdę do skutku
 
reklama
Jeszcze nie mam wyników. Zarodek badają. Dna oddałam tydzień temu w poniedziałek. Ale było święto po drodze. To minęło dopiero 4 dni robocze. A w między czasie kopie dalej i zlecam kolejne badania aż coś znajdę do skutku
Zobacz tutaj. Masz tu liste badań potrzebnych. To wątek zbiorczy gdzie zebrane są najwazniejsze informacje dotyczące leczenia i nie tylko niepowodzeń polozniczych z tego watku

 
Do góry