reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Valezi dokłądnie tam jest wszystko. Tylko nie wiem jak zrobisz niektóre badani czy sa teraz dostepne @Jus15 tak jak najbardziej, albo przepisuje sterdyd czy tez inne leki bądź wysyła na szczepienia.
Dziewczyny, które sie teraz starają nie boicie się? u mnie najgorsze, że accofilu sama nie wbije a tak bym już chciała ehh ale umówiliśmy sie małżem ze czerwiec może juz będą mniejsze resrykcje no i wakacje ciepło wiec myślę że będzie bezpieczniej a do tego czasu zdrowa dieta i ćwiczenia :)
Pozrawiam

Nie łatwa ta nasza droga do macierzyństwa
 
@Valezi dokłądnie tam jest wszystko. Tylko nie wiem jak zrobisz niektóre badani czy sa teraz dostepne @Jus15 tak jak najbardziej, albo przepisuje sterdyd czy tez inne leki bądź wysyła na szczepienia.
Dziewczyny, które sie teraz starają nie boicie się? u mnie najgorsze, że accofilu sama nie wbije a tak bym już chciała ehh ale umówiliśmy sie małżem ze czerwiec może juz będą mniejsze resrykcje no i wakacje ciepło wiec myślę że będzie bezpieczniej a do tego czasu zdrowa dieta i ćwiczenia :)
Pozrawiam

Nie łatwa ta nasza droga do macierzyństwa
Będę robiła genetykę i immunologie - moje laboratoria działają normalnie, więc zrobię bez problemu na szczęście.
Odebrałam dzisiaj wynik histo… Zastanawiam się, czy zwyrodnienie jaja płodowego to to samo co zaśniad?

histo.jpg
 
A czy dr Przybycień leczy tez immunologicznie? Szczepionkami?
Dr kieruje na badania immunologiczne, jeśli widzi taką potrzebę (ja dostałam na 1szej wizycie skierowanie). I w zależności od wyników kieruje potem do immunologa, najczęściej do dr Sachy chyba, a trudniejsze przypadki do Łodzi do dr Malinowskiego.

Dziewczyny, mimo, że obserwuje ten wątek od dłuższego czasu nie dostawałam powiadomień...wiecie o co chodzi ?

No i rzecz najważniejsza. Odebrałam wyniki allo mlr mam 0% (1 poronienie zatrzymane w 10 tc, druga ciąża biochemiczna) test cytotoksyczny ok. Czekam jeszcze na Kiry i hcl-a. I teraz pytanie, którego immunologa wybrać -czy odrazu do Maliny (już goni mnie pesel)-termin dopiero w lipcu, czy może Sacha (mam dużo bliżej) lub ktoś inny da radę (Paśnik też ma szalone terminy), czym się kierowałyście?
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Valezi nie wiem bo jak brak zarodka to jak to możliwe czy moze po prostu zle pobrali próbkę do badania???
No właśnie wydaje mi się, ze to badanie jest nieprawidłowe. Na wizytach w 6 i 7tyg była widoczna akcja serca. W 7 było słabo widać ale lekarz postanowił posłuchać i było ok. Znowu w badaniu genetycznym na płeć jest jasno napisane, ze do badania został wykorzystany płód z poronienia zupełnego. Także.... no dziwne to jest.
 
Do góry