reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Valezi
Witaj ,przykro mi że też za Tobą tak trudne przeżycia. Trzymam kciuki że twój plan się powiedzie 😊.
Dominos
Może napisz maila, ostatnio też miałam problem żeby się dodzwonić a na maila odpowiedzieli na drugi dzień i też dzwonili .
 
reklama
Miło mi się zrobiło jak to przeczytałam :) Gratuluję!
Chce spróbować z lekarzem w Wawie, bo i tak już podróżuje do Poznania do ortopedy i szarpie mnie to po kieszeni mocno. A wiadomo badania też tanie nie są.
@roki_1991 spróbuję u Raczkowskiego, zobaczymy co powie i jakie badania zleci.

Póki co czekam na genetykę, a jutro odbieram wynik histo. No i chyba zrobię jeszcze przed wizytą badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowgo. Mam nadzieję, że po takim zestawie będzie miał w miarę dory zarys sytuacji i polecimy dalej.
Plan jest taki, że we wrześniu chce być w ciąży. Mocno wierzę, że się uda i wszystko będzie w porządku. :)
Poprawiłyście moje samopoczucie. Bardzo dziękuję!
Ja donosilam moją ciążę numer cztery i teraz nr 7, też mam zamiar szczęśliwie donosić 😍! Także wszystko jest możliwie, nawet jak momentami jest strasznie ciężko, trzymam kciuki ☺️
 
Ja donosilam moją ciążę numer cztery i teraz nr 7, też mam zamiar szczęśliwie donosić 😍! Także wszystko jest możliwie, nawet jak momentami jest strasznie ciężko, trzymam kciuki ☺
Wooow! podziwiam takie weteranki jak Ty. Szczerze, nie wiem jak musiała bym być silna psychicznie, żeby po tylu próbach dalej się starać. Choć chęć posiadania potomka jest nie do opisania.
Życzę pomyślności! :)
 
Wooow! podziwiam takie weteranki jak Ty. Szczerze, nie wiem jak musiała bym być silna psychicznie, żeby po tylu próbach dalej się starać. Choć chęć posiadania potomka jest nie do opisania.
Życzę pomyślności! :)
Po prostu pragnienie, żeby synek miał rodzeństwo jest silniejsze niż obawy ☺️ Dziękuję !!!
 
@sówka91 mam to samo, chce próbować dla synka
@Valezi przykro mi bardzo,e tyle Cię złego spotkało. Ja bym poszła w stronę tego zaśniadu . Tutaj @nafoczka utworzyła specjalną strone z badaniami ja wykonałam wszystkie. Na pewno immuno też trzeba może steryd???a może szczepenia? ta lista jest bardzo pomocna . Ja byłam u doktora Przybycienia i będę się go trzymać . A skąd jesteś? ile masz lat?
 
@sówka91 mam to samo, chce próbować dla synka
@Valezi przykro mi bardzo,e tyle Cię złego spotkało. Ja bym poszła w stronę tego zaśniadu . Tutaj @nafoczka utworzyła specjalną strone z badaniami ja wykonałam wszystkie. Na pewno immuno też trzeba może steryd???a może szczepenia? ta lista jest bardzo pomocna . Ja byłam u doktora Przybycienia i będę się go trzymać . A skąd jesteś? ile masz lat?
Nie potrafię odnaleźć tej strony z badaniami.
Ja jestem z Warszawy, mam 26lat
 
@Valezi to wątek ciąże zakończone sukcesem. To w Warszawie najbliżej i najrozsądniej dr Malinowski. Wiem , że pieniądze duże ale ja bym została u niego tutak mnóstwo dziewczyn u niego sie leczyło
 
Dziewczyny ratujcie, czy któraś chciałaby się zamienić terminem wizyty do prof. Malinowskiego ? mam na 4 maja o godz 11. ratuje mnie każdy późniejszy po 08.05 - a zarazem najszybszy. klika Msc czekam na tą wizytę a teraz swoje pod ścianą :( Napisałam maila do nich poczekam jeszcze co mi odp.
 
reklama
@sówka91 mam to samo, chce próbować dla synka
@Valezi przykro mi bardzo,e tyle Cię złego spotkało. Ja bym poszła w stronę tego zaśniadu . Tutaj @nafoczka utworzyła specjalną strone z badaniami ja wykonałam wszystkie. Na pewno immuno też trzeba może steryd???a może szczepenia? ta lista jest bardzo pomocna . Ja byłam u doktora Przybycienia i będę się go trzymać . A skąd jesteś? ile masz lat?
@sówka91 mam to samo, chce próbować dla synka
@Valezi przykro mi bardzo,e tyle Cię złego spotkało. Ja bym poszła w stronę tego zaśniadu . Tutaj @nafoczka utworzyła specjalną strone z badaniami ja wykonałam wszystkie. Na pewno immuno też trzeba może steryd???a może szczepenia? ta lista jest bardzo pomocna . Ja byłam u doktora Przybycienia i będę się go trzymać . A skąd jesteś? ile masz lat?
 
Do góry