reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny, przepraszam że tak wpadam i wypadam ...
Napisała do mnie koleżanka, która jest w 5tc a nie ma tu konta..
W wywiadzie ma ACA IGG wątpliwy . PAI 4G hetero, MTHFR 1298 hetero
Bierze naoparin 0.4 rano, na noc acard 75.
Po dwóch godzinach od podania zastrzyku potrafi jej wypływać krew z miejsca gdzie robiła zastrzyk...
Jej ginekolog nie ogarnia, a na hematologa musi czekać...
podpowiedzcie proszę dziewczyny jakie badania może robić dziewczyna przed wizytą u lekarza..

@Porzeczka1234 może ty kochana coś poradzisz.
 
reklama
Dziewczyny, przepraszam że tak wpadam i wypadam ...
Napisała do mnie koleżanka, która jest w 5tc a nie ma tu konta..
W wywiadzie ma ACA IGG wątpliwy . PAI 4G hetero, MTHFR 1298 hetero
Bierze naoparin 0.4 rano, na noc acard 75.
Po dwóch godzinach od podania zastrzyku potrafi jej wypływać krew z miejsca gdzie robiła zastrzyk...
Jej ginekolog nie ogarnia, a na hematologa musi czekać...
podpowiedzcie proszę dziewczyny jakie badania może robić dziewczyna przed wizytą u lekarza..

@Porzeczka1234 może ty kochana coś poradzisz.
Wklejam

Może to zrobić bo nic innego hematolog z podstaw krzepniecia krwi nie zleci ale od siebie mogę zapytac czy przed ciąża kolezanka brała acard ? Czy zaczęła brac jedno i drugie po teście? No jeśli tak to raczej normalne że ta krew leci nawet po 2 h wynikać to tez może ze złego wkłucia. niemniej miałam na poczatku to samo moze przez 1 miesiac a wyniki dobre
 
Wklejam

Może to zrobić bo nic innego hematolog z podstaw krzepniecia krwi nie zleci ale od siebie mogę zapytac czy przed ciąża kolezanka brała acard ? Czy zaczęła brac jedno i drugie po teście? No jeśli ta

Dzięki kochana [emoji8][emoji8]
Zaraz zapytam... [emoji85]
A czy z tych badań wszystko ma zrobić? Czy jakieś minimum może?
 
Dziewczyny, przepraszam że tak wpadam i wypadam ...
Napisała do mnie koleżanka, która jest w 5tc a nie ma tu konta..
W wywiadzie ma ACA IGG wątpliwy . PAI 4G hetero, MTHFR 1298 hetero
Bierze naoparin 0.4 rano, na noc acard 75.
Po dwóch godzinach od podania zastrzyku potrafi jej wypływać krew z miejsca gdzie robiła zastrzyk...
Jej ginekolog nie ogarnia, a na hematologa musi czekać...
podpowiedzcie proszę dziewczyny jakie badania może robić dziewczyna przed wizytą u lekarza..

@Porzeczka1234 może ty kochana coś poradzisz.
Ddimery i czas krzepnięcia krwi żeby sprawdzić, czy nie jest zbyt rozrzedzona. No i może acard brać co 2 /3 dzień. Acard nie jest tak ważny jak heparyna, a to on często powoduje krwotoki. Resztę podpowiedzia dziewczyny.
 
Ddimery i czas krzepnięcia krwi żeby sprawdzić, czy nie jest zbyt rozrzedzona. No i może acard brać co 2 /3 dzień. Acard nie jest tak ważny jak heparyna, a to on często powoduje krwotoki. Resztę podpowiedzia dziewczyny.

Dziękuje kochana. Jak zwykle ty wiesz w tym temacie sporo [emoji1][emoji8]
Przekazuję już jej.

Ps. Ile musi odczekać od zastrzyku by zdobić badanie? Dobrze pamietam ze 4h ?
 
Zaraz zapytam... [emoji85]
A czy z tych badań wszystko ma zrobić? Czy jakieś minimum może?
Ten Quick, Attp ,Inr i d-dimery to w zasadzie wystarczy . Jest jeszcze to badanie aty-xa czy dawka heparyny jest odpowiednia ale koleżanka bierze i tak mała bo 0,4 czyli profilaktyczna

12 albo 24 h najlepiej ja robie zastrzyk rano i jak idę na badanie to mam 24 h a od acardu 12h bo biorę wieczorem zależy kiedy kolezanka bierze
 
Ten Quick, Attp ,Inr i d-dimery to w zasadzie wystarczy . Jest jeszcze to badanie aty-xa czy dawka heparyny jest odpowiednia ale koleżanka bierze i tak mała bo 0,4 czyli profilaktyczna

12 albo 24 h najlepiej ja robie zastrzyk rano i jak idę na badanie to mam 24 h a od acardu 12h bo biorę wieczorem zależy kiedy kolezanka bierze

Dzięki!!!!!
Acard bierze od owu [emoji85]
Zastrzyk bierze rano, acard wieczorem
 
reklama
Do góry