reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Czarna-mała czy ty się leczysz u maliny ?
Nie, nie [emoji5] byłam pacjentką Paśnika, ale szczepienia zablokowały mi organizm na ciążę na 2,5roku. Od roku jestem pacjentką doktora Przybycienia, ale niestety mimo brania Accofilu jestem właśnie w trakcie poronienia. Jedyny plus jest taki, że może wreszcie te cholerne szczepienia odpuściły i odblokowały mi organizm na ciążę [emoji849]
Jak narazie wszystko ok jestem po prenatalnych obecnie jest 15/16 TC i jest ok czekamy co dalej :)
Gratulacje :) u Ciebie to już chyba trzecie w drodze, tak? :)
 
U mnie 9 albo 10 (kto by to liczył) w trakcie ewakuacji [emoji849] Na mnie to już niestety nie robi wrażenia [emoji849] jak odebrałam spadającą betę, to potraktowałam ją jak zwykły wynik morfologii i przeszłam do dalszych czynności domowych [emoji6]
Kochanie, nie zmienia to faktu, że jest przykro. Jak śniłaś mi się, to się tak cieszyłam. Dziś żałuję, że nie przyśnił mi się twój poród. Może jednak któregoś dnia... Będę wierzyć i czekać na cud dla ciebie, dla @burczuś, dla @mała79, dla @bertha... Myślę o was dziewczynki, pamiętam i proszę o cuda dla was [emoji177]
 
reklama
Kochanie, nie zmienia to faktu, że jest przykro. Jak śniłaś mi się, to się tak cieszyłam. Dziś żałuję, że nie przyśnił mi się twój poród. Może jednak któregoś dnia... Będę wierzyć i czekać na cud dla ciebie, dla @burczuś, dla @mała79, dla @bertha... Myślę o was dziewczynki, pamiętam i proszę o cuda dla was [emoji177]
Dziękuję moja imienniczko [emoji8]
Może kiedyś [emoji6] najlepiej jakbym się dowiedziała w 13tc [emoji4]
 
Do góry