reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Plastulinka my tez zmagamy sie z zaparciami ponoć to wina niedojrzałego układu. Tylko raz użyłam wlewek melilax które są niby najbardziej naturalnym sposobem... nie chce używać więcej, bo boję się że to rozleniwi pracę jelit jeszcze bardziej. Wczoraj fizjoterapeuta pokazał nam jak masować brzuszki. No i po pierwszym masażu efekt już był :) może spróbuj masażu plus kilku ćwiczeń no rowerek , albo na przemienne machania nogami, podnoszenie nóżek i pupy do góry. Plus jakiś probiotyk o ile nie bierze jeszcze.
@marshia dziękuję za pamięć[emoji6] u nas chyba wszystko ok. Dziś Mania kończy okres noworodkowy . Ładnie przybiera na wadze , od masy urodzeniowej już ponad kilogram przybrała przez miesiąc. Troszkę mamy problem z jej brzuszkiem, nie robi sama kup, trzeba się wspomagać czopkami. Miewa tez kolki ale na razie nie regularnie. Ja już dwa razy mialam zapalenie piersi. Ale ogólnie jest to cudowny czas. Ciągle się tulimy i wciąż nie mogę uwierzyc że mam ją przy sobie. Każdy mówi że to mała kopia mnie. [emoji4] Tylko kolor oczu ma po tatusiu.
Nie piszę tu ale czasem zaglądam żeby zobaczyć co u Was. Jakoś głupio mi teraz pisać bo ostatnio smutno na forum.
@nafoczka bardzo mi przykro z powodu szwagra. Służba zdrowia niestety kuleje, szczególnie w diagnozowaniu nowotworów. Wciąż za późno... Wspieram modlitwą w tym trudnym dla Was czasie.
 
reklama
Rozpoznanie nie jest zbyt optymistyczne. Leczenie bedzie dlugie i trudne i bez gwarancji powodzenia. Tak mowi lekarz. Ponoć to od migdałka i 6 zmian na węzłach. Dalsze leczenie planują w szpitalu wojskowym w Warszawie. Rokowania coz może być 12 m-cy jak i 12 lat i w to wierzymy.. ehh szlachetne zdrowie..

To ja wierzę w to że to jednak będzie 12lat a nie 12 miesięcy. Leczenie nie jest proste, to na pewno. Przede wszystkim psychicznie. Musi mieć w was wsparcie, a żeby dać mu to wsparcie to Ty musisz mieć dużo siły. Także jak coś to pisz :*
 
Dziewczyny,
miała któraś z Was po Ovitrelle bóle brzucha? W sobotę rano zrobiłam zastrzyk, miałam naturalny dominujący pęcherzyk po lewej stronie. Wczoraj mnie mocno wybrzuszylo po wlewie z intralipidu, ale dzisiaj mam taki kłukący ból brzucha w podbrzuszu i kieruje się bardziej ku lewej stronie :( F*ck zaczynam się nakręcać, że coś jest źle :/
 
@nafoczka Trzymam kciuki za lata wierzę, że wszystko będzie dobrze.

Witajcie Dziewczyny. Przepraszam że tak się wcinam w wątek ale jeśli któraś z Was była w podobnej sytuacji proszę o radę.
Otóż jestem w mojej 4 ciąży ( niestety ziemskich dzieci brak ☹).
Biorę tonę leków min. Heparyna, metypred, intralipid i accofil.
Dzisiaj 6+1.
Rano dostałam plamienia i po usg okazalo sie ze mam krwiaka 15x14 mm obok mojego serduszka.
Lekarz kazał polegiwac. Strasznie się boję bo w poprzedniej ciąży też miałam krwiaka ale znacznie większego i nie skończyło się dobrze. ( nie wiadomo czy przez moje problemy immuno czy krwiaka )
I moje pytanie co bralyscie w ciazach z krwiakami na szybsze wchloniecie ?
Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek informację.
Witaj ja brałam cyklo3forte to bez recepty, a na receptę cyklonamine ale jak krwawiłam . Nie dzwigaj nic szybki prysznic żadnych dlugich kąpieli. Bierzesz acard? Moj lekarz mówi żeby na czas krwiaków krwawień odstawić na tydzień bo tyle utrzymuje się we krwi.

@Oczekujaca123 my też dawaliliśmy melilax i musze ci powiedzieć że też bylam w strachu ze za duzo a uzywałam co tydzien ze od 1,5 do 3 miesiąca życia w pewnym momencie samo Zosi przeszło ot tak.

@Nadzieja2018 mnie po ovitrelle bolało przez tydzień miałam po nim jakieś silne owu
 
@nafoczka Trzymam kciuki za lata wierzę, że wszystko będzie dobrze.


Witaj ja brałam cyklo3forte to bez recepty, a na receptę cyklonamine ale jak krwawiłam . Nie dzwigaj nic szybki prysznic żadnych dlugich kąpieli. Bierzesz acard? Moj lekarz mówi żeby na czas krwiaków krwawień odstawić na tydzień bo tyle utrzymuje się we krwi.

@Oczekujaca123 my też dawaliliśmy melilax i musze ci powiedzieć że też bylam w strachu ze za duzo a uzywałam co tydzien ze od 1,5 do 3 miesiąca życia w pewnym momencie samo Zosi przeszło ot tak.

@Nadzieja2018 mnie po ovitrelle bolało przez tydzień miałam po nim jakieś silne owu
Acardu nie biorę. Mam tylko heparyne 0,6.
Cyklo3forte właśnie kupiłam. Napisałam do lekarza prowadzącego. Zobaczymy co mi doradzi. Dziękuję
 
Witajcie Dziewczyny. Przepraszam że tak się wcinam w wątek ale jeśli któraś z Was była w podobnej sytuacji proszę o radę.
Otóż jestem w mojej 4 ciąży ( niestety ziemskich dzieci brak ☹).
Biorę tonę leków min. Heparyna, metypred, intralipid i accofil.
Dzisiaj 6+1.
Rano dostałam plamienia i po usg okazalo sie ze mam krwiaka 15x14 mm obok mojego serduszka.
Lekarz kazał polegiwac. Strasznie się boję bo w poprzedniej ciąży też miałam krwiaka ale znacznie większego i nie skończyło się dobrze. ( nie wiadomo czy przez moje problemy immuno czy krwiaka )
I moje pytanie co bralyscie w ciazach z krwiakami na szybsze wchloniecie ?
Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek informację.
Możemy popisać priv?
 
reklama
Do góry