reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@iveo u mnie jest problem żeby iść prosto, bo bardzo ciągnie ten brzuch. No ale muszę dać radę. Z karmieniem też mamy trochę jazdy, bo niby łapie i zaczyna ssać, ale chwilę pomulda i przysypia :(
 
reklama
Dziewczynki dziekuje za zrozumienie. Ach nie wiem moj m ma ciezki charakter niby dobry czxlowiek ale uparty czasem ciezko sie dogadac
 
Dziewczynki wpadam po prosbie. Nie znam chlopca, ale znam trud wczesniactwa. Jesli mozecie, pomozcie
 
Dziewczynki, wam też się pochwalę. Dziś na świat przyszła Wiktoria :) jest prześliczna i jestem w niej totalnie zakochana!! :) najpiękniejszy dzień w moim życiu. Niestety musiało być cc więc teraz będzie mi ciężko wrócić do formy, ale jakoś damy radę ;)
Ogromne gratulacje! Dużo zdrówka i wszystkiego co najlepsze dla Wiki :-)



Dziewczyny! Błogosławionych Świat Zmartwychwstania Pańskiego!
 
Dziewczynki wpadam po prosbie. Nie znam chlopca, ale znam trud wczesniactwa. Jesli mozecie, pomozcie
A Ty nie potrzebujesz zrzutki/darowizny dla Heleny?
 
@aspekt dziekuje [emoji178] narazie radzimy sobie. Udalo mi sie zalatwic na nfz wczesne wspomaganie. Helenka bedzie miala 8h w miesiacu. Dla niej narazie to wystarczajaco. Nas poki co retinopatia ominela. Ten chlopiec nie mial tyle szczescia
 
@aspekt dziekuje [emoji178] narazie radzimy sobie. Udalo mi sie zalatwic na nfz wczesne wspomaganie. Helenka bedzie miala 8h w miesiacu. Dla niej narazie to wystarczajaco. Nas poki co retinopatia ominela. Ten chlopiec nie mial tyle szczescia
Destino wczesniaki są dzielne... Helenka napewno nadgoni zaległości... daj jej czas... kolezanka ma chłopców z 29tc po wylewie 3 i 4 stopnia, jeden z nich urodzil sie z waga 950g przez ok 6-8 tyg był w brzuszku bez wód płodowych, dzis maja 2 lata i mały dopiero zaczą chodzić miał ciezki start i bardzo powoli robi postepy... ale najwazniejsze że sie rozwija nie ważne ze wolniej od brata i innych dzieci ważne że każdego dnia robi maly kroczek do przodu. Helenka też powoli nadrobi zaległości... fakt ze vedzie to wymagało od was wiele wysiłku, ale rehabilitacja potrafi dużo zdziałać... musisz być dobrej myśli... zdrówka dla was i dużo siły w walce o rozwój maleńkiej...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry