reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@olaa90 i Tobie wtedy cos wyszlo????A ja mam zalamke pokłóciłam sie z mezem. Jeszcze nie dawno wierzylam ze wszystko sie ulozy a tu zaczynam watpic ze raczej szczescia sie juz nie doczekam.Albo mam slaby dzien albo nie wiem
@basiawol pewnie zły dzień... :* o co poszło? Mam nadzieję, że się pogodzicie i wiara i siła Wam wrócą. Każdy ma czasem gorszy dzien. Przytulam ;*
 
reklama
Witaj kochana wśród Nas... każda z Nas doskonale Cię rozumie.. ja swoją pierwsza stratę przeżyłam tez w Wielkanoc 2 lata temu... później znowu w Boże Narodzenie... myślałam, ze święta już nigdy nie będą mnie cieszyły a jednak [emoji173] jestem w 32 tc i z utęsknieniem czekam na mojego synka [emoji173] tak jak @Hatice napisala zbadaj zarodek bo obrzęk może wskazywać na wady. Ja tez wysyłałam zarodek do badania do Genesis do Poznania..
Ten rok zaczął się dla mnie źle i niestety mam takie myśli że skończy się tak samo...badania to jedno, oczywiście macie rację i zrobię co tylko się da ale najbardziej boli mnie jak lekarze do tego podchodzą lekceważąco.. narazie muszę to przeżyć po swojemu, późnej się wezmę w garść i będę działać.. dziękuję za każde dobre słowo :*
 
@olaa90 i Tobie wtedy cos wyszlo????A ja mam zalamke pokłóciłam sie z mezem. Jeszcze nie dawno wierzylam ze wszystko sie ulozy a tu zaczynam watpic ze raczej szczescia sie juz nie doczekam.Albo mam slaby dzien albo nie wiem
Wyszła plec męska bez wad. Na pewno się szybko pogodzicie ;*
Ten rok zaczął się dla mnie źle i niestety mam takie myśli że skończy się tak samo...badania to jedno, oczywiście macie rację i zrobię co tylko się da ale najbardziej boli mnie jak lekarze do tego podchodzą lekceważąco.. narazie muszę to przeżyć po swojemu, późnej się wezmę w garść i będę działać.. dziękuję za każde dobre słowo :*
Niestety dla lekarzy jesteśmy kolejnym przypadkiem... :( bardzo ciężko jest znaleźć odpowiedniego lekarza ale z pomocą forum
Na pewno Ci sie uda!! trzymaj się kochana ;*
 
Dziewczynki, wam też się pochwalę. Dziś na świat przyszła Wiktoria :) jest prześliczna i jestem w niej totalnie zakochana!! :) najpiękniejszy dzień w moim życiu. Niestety musiało być cc więc teraz będzie mi ciężko wrócić do formy, ale jakoś damy radę ;)
Gratuluję. Życzę wam dużo zdrówka i mimo że święta w szpitalu to i tak życzę wesołych świąt. Niech malutka zdrowo rośnie A Ty szybko wracaj do zdrowia.
 
@roki_1991 wooooooow ♥️♥️♥️ Piękny świąteczny króliczek :) Dasz radę po CC. Tylko szybko się prostuj i bierz przeciwbole - przede wszystkim na noc. Ja po 3 dniach już smigalam normalnie, po 5 już nue czułam bólu tylko zdretwienie - do przeżycia :)
@Paula919191 witaj. Ja swój druga raz zaliczylam przed Bożym narodzeniem. Zabieg dzuen przed Wigilią, wyszłam ze szpitala w Wigilie o 14. Przeryczane Święta. Ale potem trzeba się wziąć w garść i cisnąć do przodu z badaniami. Tym bardzuej, ze problemu z zajściem nie masz. A to już ogromny plus.
 
reklama
@roki_1991 gratulacje kochana ♥️♥️♥️

@Oczekujaca123 jak u Was ? Jutro 30 tydzień superrrrrrr. Kochana do do sn ty tyle leżysz , że uwazam tylko cc trzeba miec siłę na sn a Ty musiałabyś ja miec podwójnie. Ja w 3 dobie chodziłam juz super a po 2 tygodniach nic nie czułam także nie taki diabeł straszny

@plastulinka wszystkiego dobrego

@Paula919191 witaj przykro mi z powodu strat. Co mogę radzić znajdź lekarza, zrob badania a teraz przeżyj stratę po swojemu i nikim i niczym sie nie przejmuj. Co do lekarzy ich empatii musimy pamiętać , ze nas tracących ciąże jest ogrom a dla nich to chleb powszedni. Szukaj takiego któremu będziesz ufać i ktory nie będzie mówił , ze poronienia sie zdarzają i trzeba próbować to niestety nie zawsze dobra rada.

Kochana życzę Wam wesołych Świąt i nieziennie pozytywnych tekstów, spokojnych ciąż i na końcu różowych bobasków.
 
Do góry