reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Odpowiem od razu @Porzeczka1234 , bo też przypomniało mi się,że nie odpisałam:)
Co do lekarza: Ten z Wodzisławia jakoś na drugiej wizycie zniechęcił mnie do siebie. Po pierwsze zaproponował płatną histeroskopię, pomimo,że pracuje w szpitalu. po drugie robił nam Kiry-pomimo,że mamy córkę i w sumie to było zbędne badanie-lekarz stwierdził, że zrobił je dla potwierdzenia.
Co do drugiej pani doktor z katowic to chyba właśnie do niej po wynikach się umówimy, bo dla mnie była najbardziej poukładana. Moja lokalna gin kieruje dalej na szczepienia lub immunosupresję-a tego już nigdy nie zrobię.
@porzeczka1234 ponoć pod hipotrofie jeszcze nie podchodzi, ale sama wiesz że czarne myśli krążą po głowie.mam nadzieję, że to ułożenie tam jej nie szkodzi... W sumie przecież mogłaby iść wyżej...

@Nadzieja2018 kurczę no ja nie ogarniam tych spraw in vitro ale z tego co wiem to jeśli zachodzisz A nie utrzymujesz ciąży to im vitro tu nie wiele pomoże , A tylko kasa przepadnie... :( macie już dziecko ? Ja przp3raszam, ale nie wszystko pamiętam.co teraz miałaś na utrzymanie ciąży?

@Marthi nieustanne kciuki za Was ;*
Może i jestem turbo silna, ale w środku się rozpadam na milion kawałków. [emoji58]

@burczuś do kogo w Katowiach się wybieracie ?
Ja polecam Janosz - pomogła kilku moim znajomym :) No i ten lekarz co mnie tu kierował zakładał szew 9n ma klinikę niepłodności, ale nie wiem jakie ma podejście w leczeniu problemów z utrzymaniem
 
reklama
@Destino ciężko przyjąć takie wiadomości....nie jestem jeszcze mamą, nie umiem sobie nawet siebie wyobrazić w tej sytuacji ale wiem ze Ty zrobisz wszystko by Twojej Królewnie było jak najlepiej w życiu
 
@Destino wiem, ze usłyszeć coś takiego to jakby wszystko się zawaliło, ale lekarze często się myla, a życie i dzieci piszą własne scenariusze. Życzę ci z całego serca żeby Helenki właśnie tak było. A swoją droga na jakiej podstawie lekarze na tym etapie tak stwierdzili ?
 
@Charlotte21 , @Oczekujaca123 byłam kilka razy u dr Cygal. i o niej myślałam. Ale czemu nie dr Janosz:) Gdzie przyjmuje?
Przyjmuje w Angelius Katowice, Med-Silesia Zabrze, Szpak-med Ruda Śląska. Warto dzwonić wszędzie szukać terminow. Ja czekałam na pierwszą wizytę prawie miesiąc i na kolejną też. Mimo że byłam już pacjentka. Ale warto.
 
@Destino ja tez wczesniak co prawda nie skrajny ale po porocie wiele komlikacji aa skonczylam studia z wyroznieniem. Jedno co u siebie zuwazam to problem z emocjami ale nie wlaczaja sie albo za bardzo reaguje i np mam problem z wyczuciem zartu czesto nie wiem czy moj maz zartuje czy nie a inni lapia te zarty wiec cos u mnie jest nie tak ale poza tym jest ok. .Wazne ze ma Ciebie:)
A ja boje sie jak szlak ale wiem ze musze sprobowac w koncu wyszlam na prosta ze zdrowiem i wogole schudlam tylko troche grzesze w diecie sama nie wiem czy paleo jest dla mnie nie mam haszi ani zadnych stwierdzonych chorob tylko wysokie nk choc teraz po encortonie byc moze spadlo ale finansowo nie dam rady powtarzac badan. 10 czerwca ide do hematologa zeby byc pod opieka , gina mam zaufanego no ale przerazaja mnie dojazdy do Tarnowa do doktora Przybycienia.
Dziewczyny czy ktoras z was teraz jezdzi do niego?
@olaa90 jezdzila ale nie wiem jak tam i co teraz czy sie pozmienialo czy nie
 
@basiawol mnie dr Przybycien pozegnal w 11+6. Teraz jestem 31+4. Moje koleżanki nadal jeżdżą i poza numerkami w kolejce w poszczególne dni (przyjmuje tylko 15 pacjentek) to raczej nic się nie zmieniło. Poczekalnia oblężona... Dla każdego te jazdy są męczące ale uwierz, ze warto. Do Tarnowa nie jest wcale daleko (tu dziewczyny po 200-300 jeździły do Łodzi) największym minusem jest to kilkugodzinne czekanie w kolejce (już będąc w ciąży 2 x pobiłam rekord, raz 5 h czekania a drugi raz 6,5...). Dzięki niemu w moim brzuchu mieszka grzecznie już 2kg synek [emoji173] Najlepiej dzwon do nich i dopytuj babeczek w rejestracji.
 
reklama
Do góry