reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

A ja zaczęłam już 27 [emoji16]
Byłam dziś na wizycie u pani dr ze szpitala w którym chce rodzić. Widziałam Marysię [emoji7] ślicznotka waży już kilogram jest piękną kluską.

@nafoczka kobieto pracująca zwolnij. Ja właśnie siedzę z holterem na szyi bo mam ciśnienie lekko za wysokie i pani dr mi założyła. Powiedziała że kobiety z mutacją mthfr mają skłonność do nadciśnienia w końcówce ciąży. Prowadziła jakieś badania na ten temat. No i powiedziała że powinnam być na diecie z niskim IG bo mthfr też ma jakiś wpływ na cukier. A cukrzycy ciążowej nie mam.
 
reklama
@Porzeczka1234 @burczuś @Marthi u mnie powolutku do przodu :) dalej leniwie, bez jakichs wiekszych akcji :)
@Marthi na prolaktyne po obciazeniu trzeba skierowanie. Mi sie nigdy nic nie dzialo, ale po glukozie tez nie. Na badanie 2-5dc, na czczo, wypoczeta, odstresowana, wyspana, nie uprawiac seksu ani innego sportu dzien wczesniej:) do godziny po przebudzeniu i nie pamietam dokladnie ale chyba nie pozniej niz o 10 rano.
@marzycielka81 zazdro ze juz czujesz ruchy, mi na razie tylko brzucha wywalilo ;)
@marshia sliczna ksiezniczka, przeciez tak slodko spi, nie wiem czemu narzekasz hahaha ;P
@Zzzzzz gratuluje! Sliczna kruszynka! Ta neurologopeda po co? Mala nie umiala ssac czy jakies inne problemy mialyscie? Pytam tak po prostu bo nie wiem, a moze mi sie przyda :)

@Nadzieja2018, spokojnie mozesz brac do dnia testu.
Jesli chodzi o usg to mozesz isc w ok 2-3dc albo tuz przed miesiaczka, np w ok 25dc jesli masz sie krepowac w trakcie okresu. Dla lekarza to normalna sprawa ;)
@Oczekujaca123 tup tup tup piekne malenkie kroczki, oby tak dalej :)

Buziak dla wszystkich!
 
Szybko minie :) Ja mam na przedniej ale wysoko i to że mam już Adrianka przekłada się na to, że teraz wcześniej poczułam ruchy. Ty masz fajnie bo będziesz miała atrakcje podwójna. Ogólnie u mnie w poradni diabetologiczna polozniczej dostałam taka kartkę, że regularne ruchy po 25 tc. Wszystko jeszcze przed nami :)
 
A ja zaczęłam już 27 [emoji16]
Byłam dziś na wizycie u pani dr ze szpitala w którym chce rodzić. Widziałam Marysię [emoji7] ślicznotka waży już kilogram jest piękną kluską.

@nafoczka kobieto pracująca zwolnij. Ja właśnie siedzę z holterem na szyi bo mam ciśnienie lekko za wysokie i pani dr mi założyła. Powiedziała że kobiety z mutacją mthfr mają skłonność do nadciśnienia w końcówce ciąży. Prowadziła jakieś badania na ten temat. No i powiedziała że powinnam być na diecie z niskim IG bo mthfr też ma jakiś wpływ na cukier. A cukrzycy ciążowej nie mam.
O prosze, może faktycznie coś w tym jest. A ty juz tak daleko. Kochana ogromnie się ciesze.
@Porzeczka123 a co u was kochana? Weźcie napiszcie mi jakiś skrót wydarzeń czy coś :)
A może macie ochotę uzupełnić listę bo stracilam rachubę kto i co ale wiem ze nie ja :)
 
reklama
A ja zaczęłam już 27 [emoji16]
Byłam dziś na wizycie u pani dr ze szpitala w którym chce rodzić. Widziałam Marysię [emoji7] ślicznotka waży już kilogram jest piękną kluską.

@nafoczka kobieto pracująca zwolnij. Ja właśnie siedzę z holterem na szyi bo mam ciśnienie lekko za wysokie i pani dr mi założyła. Powiedziała że kobiety z mutacją mthfr mają skłonność do nadciśnienia w końcówce ciąży. Prowadziła jakieś badania na ten temat. No i powiedziała że powinnam być na diecie z niskim IG bo mthfr też ma jakiś wpływ na cukier. A cukrzycy ciążowej nie mam.
27?? Myślałam że mamy podobny etap chyba ze liczyć 26 skończone jako 27:)
Ja za godzinę będę widać 26t2d...
 
Do góry