reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Hatice wybralam dr Suchanek jedynie ze wzgledu na to ze najlatwiej mi do niej dotrzec. Jesli po wizycie w lutym nie bedzie miala dla mnie innego pomyslu, to pewnie rusze do Lodzi.

@marzycielka81 gratulacje :) Plamienia sie zdarzaja. Ja w donoszonej ciazy mialam krwotok i plamienia od 5tc do 11tc. Ale progesteron warto zbadac.

@Marthi dobra decyzja, zeby zostawic psiaka w klinice. Tam beda trzymac palec na pulsie. Caly czas trzymam kciuki, zeby psinka sie wylizala!

@AniaK30 popieram. Nie dzialaj zanim nie zrobisz badan. Ja proponuje rozszerzona liste.
Tak na szybko: pakiet tarczycowy wraz z antyTPO i antyTG, zespol antyfosfolipidowa, antykoagulant tocznia, ANA1, ANA2, bialko C, bialko S, homocysteina, wit B12, kwas foliowy, wit D, pakiet na trombofilie i moze komorki NK.
Uwierz mi ze warto sie zbadac i wdrozyc ewentualne leczenie zamiast ryzykowac kolejnym poronieniem.
 
reklama
@marzycielka81 trzymam kciuki ... beta super...jedź do kliniki , bierz leki i dużo odpoczywaj .... :*


@pixi_nova super że wróciłaś i to takimi wiadomościami... mocno gratuluję i bardzo się cieszę Twoim szczęściem :)

@Marthi współczuję przeżyć z pieskiem... Ja mojego traktuje jak dzieeciaka Więc wiem jak mocno można kochać takiego psiaka ....miejmy nadzieję że będzie dobrze

@burczuś nie długo styczen;&;&

@AniaK30 lepiej zrobić badania niż później się martwić;(

@dzoasia kciuki trzymam;&;&
 
Beta 229 jade do kliniki na progesteron bo plamie

Bardzo ładna beta [emoji41] i bardzo dobrze że jedziesz sprawdzić prog.

@dżoasia doczekałaś się kochana [emoji7] za transfer [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️


Za was wszystkie dziewczynki [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
@Oczekujaca123 trzymam kciuki

@Marthi kciuki za zdrowie Twojego pieska

Ciezki dzien. Przyrysalam komus auto. Czuje sie taka otumaniona. Czekam na wynik progesteronu. Wszystko mnie piecze i nie wiem czy sprawdac wymazy. Pobolewa mnie podbrzusze. Mam przyjechac jutro do kliniki to sprawdza. Nie moge w to wszyztmo uwierzyc.

Sprawdzalam co 15 minut czy juz jest wynik bety. Ogolnie zachowywalam sie jak wariatka.
 
@marzycielka81 kochana jak bardzo się cieszę piękna beta nieustanne kibicuję.

@dżoasia Aj lof ju :) mocne kciukiza godzinę zero i najpiękniejszy prezent na święta oby ta wigilia przyniosła Ci ogromną niespodziankę.


@Oczekujaca123 będzie dobrze daj znać jak bąbelki się mają !

@AniaK30 witaj zrób badania jak dziewczyny piszą . Przykro mi z powodu twoich strat
 
Dziewczyny kochane pzdrawiam każdą z osobna cieszę się z pozytywnych testów i transferów. Trzymam kciuki za każdą z osobna. Kibicuję i wspieram .
U mnie trudny czas macierzyństwa choć piękny. Nie mogę karmić małej nie chce za bardzo ssać bo na początku karmiona z butelki więc się rozleniwiła do tego probkem z kupką. Mała często się wybudza na jedzenie bo ulewa. Bywa niespokojna więc się martwię.
 
Maja sie calkiem dobrze ! ;)
159 i 156 bija im serduszka. Przeziernosc u leniuszka 1.5 u wiercipiety 1.4 (jeden grzeczny spal a drugi uciekal przed usg :D)
Przerazilam sie bo na wykresie z wynikow obwod glowy jest u jednego ponizej tych kresek co niby sa norma, zauważyłam to juz przy wyjsciu wiwc spytalam poloznej i ona mowi, ze to nie ma znaczenia skoro xaly obraz jest ok i lekarka napisala ze jwst ok to sie nie przejmowac tyn wykresem
Ryzyka zmniejszone po USG :) czekam na wyniki pappy chociaz wiem ze przy blizniakach wychodza czasem zaklamane. Plec dopiero na polowkowych 18lutego.
Wszystko na miejscu nozki raczki brzuszek nerki itp
Jedno lozysko z przodu drugie z tylu. To tez mnie troche martwi. Jutro nam wizyte u swojej lekarki to dopytam co i jak.
Wstawie zdjecie jak wkoncu dojade do domu ;)
 
Ciezki dzien. Przyrysalam komus auto. Czuje sie taka otumaniona. Czekam na wynik progesteronu. Wszystko mnie piecze i nie wiem czy sprawdac wymazy. Pobolewa mnie podbrzusze. Mam przyjechac jutro do kliniki to sprawdza.
A nie bierzesz przypadkiem luteiny? Ona często powoduje pieczenie... i wtedy trzeba zmienić na inny progesteron dowcipny albo w zastrzykach.
A co do bóli, to nie wiem czy masz w zaleceniach nospe... ja po transferze zawsze miałam wpisane, że w przypadku bóli brać 3x1, no i magnez 3x1....

To tylko ryska na aucie .... nie przejmuj się kochana. Grunt, że ci nic nie jest.

@Oczekujaca123 [emoji3590][emoji3590] pięknie.
 
reklama
@Oczekujaca123 braawo brawo dla maluchów i mamusi, oby tak dalej i do przodu!!!

@marzycielka81 masz już wynik proga? Może to po prostu termin przewidywanej @ ? Oby na strachu się skończyło!
@AniaK30 witaj :*

@edloteh doczekałam się, teraz się doczekać w końcu bety i przeżyć 6 tydzień...
A Ty co działasz w tych krzakach? Bo aż szeleści hahah :p

@bertha omnomnomnom ;) Podwójną dawkę dostałam w klinice, więc "opłacało" się jechać :p (nie wiem od kiedy taki zwyczaj mają ale to chyba tylko lepiej:D)

@Porzeczka1234 :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry