reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@marshia to zrob posiew, tak by dopelnic formalnosci i by nie bylo zadnego ale. Mi sie raz skrocila w tydzien do ok 3 cm wlasnie przez nie dajaca objawow infekcje. Po leczeniu szyjka ponad 4 cm.

@roki_1991 teraz jestem samolub wybacz.
Gratuluje coreczki [emoji7]

@Hope24 gratuluje ciazy [emoji178] Teraz jest lekkie przemeblowanie w brzuchu bo macica rosnie. Troche bole jak na @ wiec i te w krzyzu moga sie jeszcze pojawiac. Odpocznij wtedy. Na pewno wyczytalas w google, ze bole krzyzowe moga zwiastowac poronienie. A jednak sa czescia tez zdrowo rozwijajacej sie ciazy. Mialam ich troche. Pamietaj jednak, ze wszystko co niepokoi konsultuj z lekarzem. Lepiej o raz za duzo, niz za malo.

@Porzeczka1234 [emoji8]
 
reklama
@Hope24 mnie również boli wszystko... plecy, podbrzusze.... mam zawroty głowy i wszystko co tylko można mieć w ciąży :) jest mi smutno i ciężko bo tak się boje usg... nie byłam jeszcze na żadnym bo ustaliłam ze pójdę po świętach, jak ma być złe to nie chce w te święta jeszcze nic wiedzieć.... od paru lat święta mam smutne i niech te są chociaż spokojne. Trzymam za Ciebie kciuki te usg ciążowe to taki stres, przychodzisz i nie wiesz czy koniec czy dalej walka. Ja się tez kłuje clexane, plus zastrzyk Grastofil, plus cała reszta leków. Mój brzuch to jeden wielki siniak, nigdy wcześniej aż tak nie miałam. Mam wrażenie ze te igły clexane jakieś tępe są.
@marshia na pewno ciężko Ci teraz gdy na głowie problemy.... chciałoby się w ciąży skupić tylko na sobie ale nie zawsze tak jest. Coś o tym wiem. Ja zamknęłam bramę, zasłoniłam żaluzje, telefon wyłączony i tak chyba przeczekan do 14 tygodnia bo póki co taka ciąże utrzymałam najdłużej. Mam nadzieje ze uda Ci się poleżeć, włącz jakiś film i mysl o sobie, i o maleństwu. Jeśli ktoś ma netflixa to od dzisiaj nowy film Roma

Aha i mam pytanie o encorton, o której godzinie rano bierzecie ?
 
@burczuś dziekuje Kochana za odpowiedz :) właśnie czytałam ze ma to coś wspólnego z praca nadnerczy i takie poranne godziny najlepsze. Oczywiście ogarnął mnie stres bo zanim zjem śniadanie to brałam lek ok 9.30.... i jeszcze na czczo nie wolno a u mnie brak apetytu,śniadania nie smakują, wszystko blee i śmierdzi. Ale głupio mi narzekać tu na forum, to głupie problemy.... Całus Ilonko, cały czas trzymam kciuki....

Dziewczyny od Maliny mam pytanie: czy profesor w jakiś sposób pomaga przy zachodzenie w ciąże? Co z kobietami ktire nie mogą po prostu zajśc w ciąże ?a gdy już zajdą to niestety ronią.... Moja bratowa szuka lekarza ale nie wiem czy doktor się tum zajmuje, czy pomogl komus kto miał dodatkowo ogromny problem z zachodzeniem.
 
@Hatice moje igły od clexane tez są tępe, nie nawidze tych zastrzyków. Sama nie umiem zrobić, robi mi mąż. A encorton pamietam z forum, ze do 8 rano trzeba zjeść. A od problemow z zachodzeniem ja polecam dr Przybycienia (Tarnów , Kraków).
@marshia to teraz już tylko lez i pachnij kochana. Dużo zdrowia dla Mamy a dla Ciebie spokoju i wiary w brata!!
@roxie123 Ty chyba czujesz bluesa z kirami, może uda Ci się pomoc @mała79 :)
 
Jeśli chodzi o Kiry to ja już sama nie wiem jak powinno być... mam info ze swojej wizyty i od jeszcze jednej dziewczyny. Takie wnioski:
Z mojej wizyty - W kirach najważniejsze sa 3 Kiry: 2dl1 aby był pozytywny (obecny), 2dl2 aby był negatywny (nieobecny), 2ds1 aby był pozytywny.

Od innej dziewczyny info- Paśnik powiedział ze są 3 najważniejsze kiry bez których się nie zajdzie naturalnie: 2DS1, 2ds5, 3ds1

A on jeszcze innej ze wszystko ds powinny być obecne.

Także już sama nie wiem...
 
@Hatice ja niestety nie wiem czy on ma pojęcie o bezpłodność! Ale ja mam pytanie twoja szwagierka leczy się leczyła? Jajowody ma drożne , histeroskopię robiła jak z plemniczkami p/przeciw plemnikowe w spermie i krwi zbadane ile się starają ?
 
@marshia cudowne uczucie, choć jeszcze nie les regularne ;) a co do szyjki, to jak bierzesz tyle luteiny i będziesz leżeć, to na pewno będzie lepiej :*
@nafoczka zawsze do usług :D
@Destino nie dziwię Ci sie wcale kochana. Trzymam nieustannie kciuki za ciebie i Helenke :*
@Hope24 odpoczywaj odpoczywaj :) i postaraj się nie stresować, choć wiem że to bardzo trudne...
@Hatice może tak być że są tępe.. Ja przy neoparin tak miałam i to był dramat. Nie dało się wbić totalnie, nawet skóra się nie przebijala tylko wchodziła do środka... Co do encortonu to mi lekarz kazał brać do śniadania, nie mówił o godzinie. Zdarzało mi się zarówno o 7 jak i o 10 i działał ładnie sądząc po tym że leci 21tc ;) także loozik :)
 
reklama
Jeśli chodzi o Kiry to ja już sama nie wiem jak powinno być... mam info ze swojej wizyty i od jeszcze jednej dziewczyny. Takie wnioski:
Z mojej wizyty - W kirach najważniejsze sa 3 Kiry: 2dl1 aby był pozytywny (obecny), 2dl2 aby był negatywny (nieobecny), 2ds1 aby był pozytywny.

Od innej dziewczyny info- Paśnik powiedział ze są 3 najważniejsze kiry bez których się nie zajdzie naturalnie: 2DS1, 2ds5, 3ds1

A on jeszcze innej ze wszystko ds powinny być obecne.

Także już sama nie wiem...

Przepraszam że tak z marszu sie wtrące ;) ale może komus sie przyda ta informacja :u mnie np. Brak 2DS1, 2ds5, 3ds1 a w ciążę naturalnie zachodze . Mam problem z utrzymaniem.
Czytam was dziewczyny z ukrycia ale postanowiłam się ujawnić
 
Do góry