reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@roki_1991 cudowne info! Baby rządzą ♥️ Ruchy są cudne, c’nie? :)
@olaa90 nie pomogę z detektorem, uchowałam się bez niego.
@Destino ciagle trzymam kciuki za Helenkę. Z całej siły wierzę, ze będzie dobrze.
@marzycielka81 mysle, ze to dobre info, ze prog rośnie. Nieważne czy od tabletek. Bo jak spada to i tabletki przecież nie pomagają. Także &&.

Ja teraz tez proszę o kciuki. Szyjka nagle 2,5 (a nawrt przy pierwszym pomiarze 2,2), miękka =(. Bezwzględny nakaz leżenia, inaczej urodzę - to słowa lekarza. Kazał mi pakować 400 luteiny rano i 400 wiecxorem. Jestem wewnętrznie rozerwana, bo mama tez potrzebuje pomocy. W pon i tak muszę jechać do okulisty na laserowanie siatkówek, wecwtorek diabetolog, w środę o 15 prenatalne 3 trym. Zobaczyny wtedy czy szyjka będzie lepsza.
Wiem..... nie bijcie - sama sobie do tego doprowadziłam bieganiną i stresem. Ale każda w obliczu choroby mamy robiłaby to samo na pewno. Łatwo mówić stojąc z boku.
Błagam powiedzcie mi, ze jest szansa ze będzie jeszcze ciut dłuższa i twardsza od leżenia =(
 
@marshia od lezenia wszystko moze byc dobrze. A lekarz zrobil posiew? Moze byc bezobjawowa infekcja. Warto to sprawdzic. Moze na badaniach. Jestes juz w 30tc. W razie co maluszek ma bardzo duze szanse. Choc niech siedzi w brzuchu jak najdluzej. Moze i opr potrzebny, ale rozumiem cie Slonko i twoje rozdarcie. Odpoczywaj ile sie da
 
@Destino wspieram bo co bym nie napisała pewnie nie poprawi Twojego samopoczucia. Wierzę w Helenkę . I pamiętaj że z synkiem problemy są chwilowe jak wrócicie z Helenką do domu wszystko wróci na swoje tory.

@olaa90 ja nie liczyłam nigdy słuchałam ok 1-2 min wiedziałam że żyje to mnie uspokajało.

@roki_1991 gratuluję córuchny ❤

@bertha ty jesteś dla mnie fajterka. Wierzę że twoje wszystkie poczynania przyniosą upragnione 2 kreseczki na teście i upragniony cud.

@Marthi chyba nie możesz się doczekać spotkania z osteopatą co ?

@Hope24 myślę, że ten ból to normalne

@marzycielka81 a jak się czujesz?

@marshia kochana ja Cię rozumiem z chorobą mamy i bić na pewno nie będę ale... musisz leżeć .. szyjka się wydłuży i zrobi się twardsza jak zwolnisz.. pamiętaj , że każdy tydzień jest ważny ..nie wybaczysz sobie jak urodzisz wcześniej przez bieganie.. teraz musisz odpoczywać wspieram wirtualnie. Kochana jesteś sama nie może ktoś Ci pomóc przy mamie

@nafoczka ale masz syna haha no As taki prawdomówek. Cieszę się że już lepiej i jakoś to się układa bo pamiętam jak się martwiłaś

@mała79 ja nie pomogę z kirami nie znam się ale może @edloteh mu @dżoasia nasza albo @matulkaa
 
reklama
@marzycielka81 ja tez trzymam kciuki, żeby to ciąża a nie tabletka :).
@Destino zadnego posiewu, nic, tylko palpacyjnie i usg. Wydzielina określona na oko jako prawidłowa ;) Ostatni posiew ze 3 tyg temu. @Porzeczka1234 moj brat teraz wszystko przejął, tylko ja psychiczna jestem, ze ja robiłabym to najlepiej, gotowała najlepiej, widziała najlepiej czy jest z każdym dniem lepiej czy gorzej. Bo ja nadaje się na terapie po prostu :/ to jyz tak humorystycznie....
Na kirach zna się jeszcze @bertha .
A ja dziś małą czuje jak nigdy - pewnie dlatego, ze nie jestem w biegu i jej nie kołyszę. Non stop w środku buszuje, a ze jest niziutko, to momentami aż prawie jest to mini bol nisko w podbrzuszu jak się wierci. Jakby mi bebechy rozpychala od środka :)
 
Do góry